Select Page

21/10/2017 (sobota), 22:00, Mózg Warszawa:

Rznns 1.

Rznns to spotkanie słuchaczy, twórców i performerów skupiających uwagę na aspekcie wibracyjnym dźwięku, jego bezpośredniemu wpływowi na nasz umysł i ciało oraz na skutkach zastosowań repetetywności takich wibracji w obrębie transowego zjawiska jakim jest loop.

W ramach pierwszej odsłony cyklu zapraszamy wszystkich miłośników i nie miłosników rezonansu na 2 hipnotyczne koncerty, 2 live acty oraz Dj set.

Pierwszy koncert zagra Julian Kulczyński, eksperymentator z Poznania, którego tajemnicze, na bieżąco przepoczwarzane struktury modularne serwowane są z najczystrzą intencją – tak, by oczyścić umysł i wznieść go na jeszcze wyższy poziom odbioru.

Drugi elektro-akustyczny koncert wykona duet Kondensator Przepływu

Następni goście wieczoru to Kim Bartashian – post-industrialny vaporgaze ze szczyptą noise’u i ambient’u zaprezentuje po raz pierwszy w Warszawie swój ponad godzinny live.

Na scenie pojawią się poza tym rezydenci cyklu czyli Hengsle- modularny badacz, twórca i improwizator.

Winylową wisienką na tak głęboko live’owym torcie uraczy nas na sam koniec profesor Mukti.

Za wizualizacje koncertów odpowiedzialna będzie Martyna Chojnacka.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake