Select Page

0910/12/2017 (sobota niedziela), 11:00, Teatr Powszechny Zimba Warszawa:

Bliskość w Ruchu/Zajęcia dla Dzieci i Rodziców.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/149480269110494/

UWAGA zmiana miejsca i daty:

Drodzy rodzice,

Jako że dostałam wiadomość od Teatru Powszechnego, że będzie jutro kontrola sanepidu (w związku z podło…

Opublikowany przez Kasia Burzyńska na 8 grudnia 2017

Bliskość w ruchu to doświadczanie ruchu i bliskości w zabawie.

Rodzice i dzieci będą mieli szansę na rozwinięcie dzięki temu nowej formy komunikacji. Dzieci zwiększą swoje umiejętności motoryczne i pewność siebie, a ich rodzice ufność wobec siebie i swoich dzieci. Spotkania to nauka świadomego i kontrolowanego ruchu, który jest dla dzieci punktem wyjścia do świadomego radzenia sobie z emocjami również w kontaktach społecznych.

Poza wszystkim to świetny czas na kontakt z równieśnikami, zabawę i budowanie nowych relacji.

Będziemy biegać, skakać, turlać się, latać i upadać, śmiać się i rozwijać spontaniczność, a wszystko to przyprawione oczywiście wyśmienitą zabawą i sporą dawką pozytywnej energii.
Dorosłe obowiązki zostawimy przed drzwiami. Najważniejsza jest nasza OBECNOŚĆ. Naszą podstawową zasadą będzie brak przymusu i konieczności wyrobienia się w jakimś standardzie.

* Potrzebne będą wygodny strój i butelka wody.
Pojedyncze wejście 30zl (para rodzic i dziecko) płatne na miejscu.

Zapisy: katarzyna.sz.burzynska@gmail.com

Prowadząca Katarzyna Burzyńska.
psycholog, performerka. Praktykuje różne techniki taneczne i improwizację, wykorzystując je w pracy z kolektywem artystycznym SzurSure. Eksploruje ruch jako alternatywną formę komunikacji i narzędzie wykorzystywane w rozwoju. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywa od wielu lat. Począwszy od lekcji tańca przez zajęcia arteterapii i bajkoterapii na oddziale onkologicznym po pracę w przedszkolu, gdzie wspierała terapeutycznie dzieci z zaburzeniami rozwoju i trudnymi zachowaniami. Na co dzień rozbudza ducha tańca wśród dzieci na warszawskiej Pradze.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake