Katalog miejsc / firm:

17/06/2018 (niedziela), 09:00 – 20:00, Saska Kępa:

wybory do Rad Osiedli (Samorządu Saskiej Kępy)!

OBSZARY GŁOSOWANIA I KOMISJE:

Nr obwodu Granice obwodu Siedziba obwodowej komisji wyborczej
5 ul. Adampolska: cała, Al. Jerzego Waszyngtona:  strona parzysta od nr 2A  do nr 46, ul. Al. Stanów Zjednoczonych: strona nieparzysta od nr 21 do nr 35, Alfreda Nobla: cała, ul. Angorska: cała, ul. Berezyńska: cała ul. Brazylijska cała, ul. Czeska: cała, ul. Dąbrowiecka: cała, Dąbrówki: cała, ul. Elsterska: cała, Estońska: cała, Finlandzka: cała, ul. Francuska: cała,  ul. Genewska: od nr 21 do nr 40A,  ul. Gruzińska: cała, ul. Holenderska: cała, Irlandzka: cała, ul. Jakubowska : cała ul. Jana Styki: cała, ul. Katowicka: cała, ul. Królowej Aldony: cała, ul. Kryniczna: cała, ul. Kubańska cała, ul. Lipska cała, ul. Londyńska cała, Łotewska: cała, ul. Meksykańska cała, ul. Międzynarodowa: cała, ul. Niekłańska cała, ul. Nurska: cała, ul. Obrońców: cała, ul. Paryska: strona parzysta od nr 16 do 30 i strona nieparzysta od nr 17 do 39, ul. Peszteńska: cała, ul. Plac Przymierza: cały, ul. Poselska: cała, ul. Radziłowska: cała, ul Saska: strona parzysta od nr 42 do nr 102/104 oraz strona nieparzysta od nr 57 do nr 113, ul. Szczuczyńska: cała, ul. Walecznych: cała, ul. Wał Miedzeszyński: 818/820 do nr  872, ul. Wandy: cała, ul. Wąchocka: cała, ul. Zakopiańska: cała, ul. Zwycięzców: cała.

ul. Zwycięzców 7/9

(XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Bolesława Prusa)

6

 

ul. Afrykańska: cała, ul. Al. Stanów Zjednoczonych: strona parzysta od nr 16 do nr 26, ul. Algierska: cała,  ul. Alzacka: cała, ul. Arabska: cała, ul. Argentyńska: cała, ul. Ateńska: cała, ul. Bajońska: cała, ul. Berneńska: cała, ul. Brukselska: cała,  ul. Bułgarska: cała, ul. Drezdeńska: cała, ul. Egipska: cała, ul. Genewska: strona parzysta i nieparzysta od nr 1 do nr 19A, ul. Grecka: cała, ul. Indyjska: cała, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego: od nr 53 do nr 53G,  ul. Kanadyjska: cała, ul. Koreańska: cała, ul. Libijska: cała, ul. Lizbońska: cała,  ul. Lotaryńska: cała, ul. Marokańska: cała, ul. Nubijska: cała,  ul. Paryska: strona parzysta i nieparzysta od nr 2 do nr 11/15 oraz nr 12 i 14, ul. Rapperswilska: cała, ul. Rumuńska: cała, ul. Rzymska: cała, ul. Saska: strona parzysta od nr 2 do nr 16, strona nieparzysta od nr 3 do nr 9L, ul. Wał Miedzeszyński: 345, 389A, ul. Wersalska: cała, ul. Złoczowska: cała.

al. Stanów Zjednoczonych 24

(Zespół Szkół nr 37)

 

SYLWETKI KANDYDATÓW:

już niedługo!

HARMONOGRAM PRZEDWYBORCZY:

CZYNNOŚĆ

TERMIN

 

Zgłaszanie kandydatów na członków osiedlowych i obwodowych komisji wyborczych W dni robocze od dnia 23 kwietnia 2018 r. do dnia 27 kwietnia 2018 r.
Powołanie osiedlowych i obwodowych komisji wyborczych Do dnia 18 maja 2018 r.
Zgłaszanie kandydatów na członków rady jednostek Od dnia 21 maja 2018r. do dnia 25 maja 2018r.
Ogłoszenie listy kandydatów Do dnia 1 czerwca 2018 r.
Sporządzenie spisu wyborców Do dnia 28 maja 2018 r.
Udostępnienie spisu wyborców Od dnia od dnia 4 czerwca 2018 r. do dnia 6 czerwca 2018 r.
Przekazanie spisu wyborców przewodniczącym osiedlowych i obwodowych komisji wyborczych W dniu 16 czerwca 2018 r.
Przeprowadzenie głosowania W dniu 17 czerwca 2018 r. w godz. 09:00:-20:00

 

Ważne uchwały dot. wyborów:

Uchwała w sprawie zarządzenia wyborów do rad jednostek pomocniczych niższego rzędu istniejących na terenie Dzielnicy Praga – Południe m. st. Warszawy: https://bip.warszawa.pl/NR/exeres/3EA2AB0A-267F-464D-B890-F0C1F00F5420,frameless.htm

Uchwała nadania statutów oraz ustalenia zasad i trybu przeprowadzenia wyborów do organów jednostek pomocniczych niższego rzędu istniejących na terenie Dzielnicy Praga – Południe m. st. Warszawy: https://bip.warszawa.pl/NR/exeres/F4A0102D-BD70-45A0-97F9-EA56BB7B2207,frameless.htm