Katalog miejsc / firm:

08/07/2018 (niedziela), 20:00, PGE Narodowy:

Koncert The Rolling Stones na PGE Narodowym.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/110964483067733/.

„Tego wydarzenia nie można przegapić! 😀 Polscy fani The Rolling Stones czekali na tę wiadomość długie 11 lat – grupa The Rolling Stones 8 lipca wystąpi w Warszawie na PGE Narodowym! Tak, jak obiecali, Stonesi wracają do swojego naturalnego środowiska, jakim jest scena, by zagrać serię spektakularnych koncertów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Czechach i – co dla nas najważniejsze – również w Polsce.

Druga część tournee „Stones – No Filter”, którego sponsorem jest Jeep®, sponsorujący europejskie koncerty zespołu od 2014 r, będzie kontynuacją cieszącej się ogromną popularnością trasy, jaką Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts i Ronnie Wood odbyli w Europie jesienią 2017 r.

Stonesi uraczą fanów żelaznym zestawem klasyków takich, jak „Satisfaction”, „Paint It Black”, „Jumpin Jack Flash”, „Tumbling Dice”, „Doom & Gloom” czy „Brown Sugar”, dodając do setlisty każdego z koncertów garść zaskakujących utworów z przebogatej dyskografii zespołu. Jak zwykle w przypadku The Rolling Stones, koncerty będą miały spektakularną oprawę wizualną i produkcyjną.

Podczas lipcowego koncertu z pewnością usłyszymy takie hity jak “Satisfaction”, “Paint It Black”, “Tumbling Dice”, czy“Brown Sugar”, oraz garść kultowych utworów z przebogatej dyskografii zespołu. Jak zwykle w przypadku The Rolling Stones, koncerty będą miały spektakularną oprawę wizualną i produkcyjną.

Trasa „Stones -No Filter”, produkowana przez Concerts West/AEG Presents rozpocznie się 17 maja w Dublinie, potem zespół zawita do Wielkiej Brytanii, by zagraćw Londynie (dwukrotnie), Manchesterze, Edynburgu i Cardiff, a następniew Berlinie, Marsylii, Stuttgarcie, Pradze oraz w Warszawie.”

BILETY
Przedsprzedaż biletów na koncert The Rolling Stones rozpocznie się w czwartek 1 marca, o godz. 10:00 – wyłącznie za pośrednictwem serwisu www.eventim.pl.  Do otwartej sprzedaży bilety trafią w piątek 2 marca, o godz. 10:00.”

NO FILTER! The news you’ve all been waiting for! The Rolling Stones are bringing the No Filter tour to the UK and…

Opublikowany przez The Rolling Stones na 26 lutego 2018