Katalog miejsc / firm:

Ruszył nowy serwis ogłoszeniowy dla Warszawy, w tym Saskiej Kępy! Można tam ogłosić lub znaleźć ogłoszenia dotyczące możliwości wypożyczenia przedmiotów! Fajna sprawa, zachęcam do korzystania!

LenBo – Wypożyczalnia po sąsiedzku

Czy posiadacie w swojej szafie, na strychu czy w garażu wiele rzeczy, których rzadko używacie, ale nie chcecie się pozbywać? A może potrzebujecie czasem użyć przedmiotu raz, ale nie chcecie go kupować, ponieważ szkoda wam pieniędzy lub miejsca w domu?

W Warszawie rusza nowy serwis ogłoszeniowy – całkowicie darmowy – gdzie znajdziecie ogłoszenia wynajmu po sąsiedzku. Na Lenbo.pl możesz wypożyczyć np. zastawę stołową oraz dodatkowe krzesła na uroczystą kolację, sukienkę na specjalną okazję, miejsce parkingowe na czas urlopu sąsiada lub miejsce na zimowanie roweru w czyjejś piwnicy!

Możliwości jest wiele:) Zapraszam do korzystania i wystawiania przedmiotów do swojej wypożyczalni. Korzystając z Lenbo.pl chronisz środowisko, walczysz z bezmyślnym konsumpcjonizmem i przyczyniasz się do powstania lokalnych społeczności !