Katalog miejsc/firm:

26/05/2019 (niedziela), 07:00 – 20:00, cała Polska:

Wybory do Parlamentu Europejskiego.

OBWODOWE KOMISJE WYBORCZE NA SASKIEJ KĘPIE (okręg wyborczy nr 4 – Warszawa):

Nr. Lokalizacja Dla niepełnosprawnych Granice obwodu
447 ZHR, Praga-Południe ul. Jakubowska 18, 04-010 Warszawa TAK ul. Berezyńska: strona parzysta od nr 2 do nr 24, strona nieparzysta od nr 3 do nr 19, ul. Czeska: cała, ul. Estońska: cała, ul. Finlandzka: cała, ul. Francuska: strona nieparzysta od nr 31 do nr 49 ul. Gruzińska: cała, ul. Jakubowska: cała, ul. Lipska: strona parzysta od nr 4 do nr 20, strona nieparzysta od nr 3 do nr 15A, ul. Łotewska: cała, ul. Walecznych: strona nieparzysta od nr 3 do nr 29, ul. Wał Miedzeszyński: 870, 872
448 Szkoła Podstawowa 373, Praga-Południe ul. Angorska 2, 04-010 Warszawa nie ul. Angorska: strona parzysta od nr 6 do nr 14, strona nieparzysta od nr 13 do nr 27, ul. Londyńska: strona nieparzysta od nr 9 do nr 27, strona parzysta od nr 22 do nr 34, ul. Międzynarodowa: strona nieparzysta od nr 51 do nr 65 ul. Niekłańska: strona parzysta od nr 38 do nr 48, ul. Peszteńska: 5 oraz strona parzysta od nr 8 do nr 12, ul. Walecznych: 57, al. J. Waszyngtona: 3 oraz strona parzysta od nr 30/36 do nr 46
449 Zespół Szkół nr 21, Praga-Południe ul. Saska 78, 04-044 Warszawa nie ul. Międzynarodowa: strona parzysta od nr 52 do nr 68B
450 Zespół Szkół nr 21, Praga-Południe ul. Saska 78, 04-044 Warszawa nie ul. Adampolska: cała, ul. Angorska: 2, 3, 4, 5/9, ul. Berezyńska: strona nieparzysta od nr 23 do nr 37, strona parzysta od nr 26 do nr 44 ul. Dąbrówki: cała, ul. Elsterska: cała, ul. Francuska: strona parzysta od nr 30 do nr 52, ul. Irlandzka: cała, ul. Lipska: strona nieparzysta od nr 21 do nr 27, strona parzysta od nr 26 do nr 42, ul. Niekłańska: 37A, 39, 39A, ul. A. Nobla: strona parzysta i nieparzysta od nr 32 do nr 49, ul. Saska: strona parzysta od nr 78 do nr 102/104 oraz strona nieparzysta od nr 91 do nr 113, ul. Walecznych: strona nieparzysta od nr 33 do nr 51, al. J. Waszyngtona: strona parzysta od nr 2A do nr 26
451 XXXV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, Praga-Południe ul. Zwycięzców 7/9, 04-044 Warszawa nie ul. Dąbrowiecka: cała, ul. Francuska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 27, ul. Genewska: strona nieparzysta od nr 21 do nr 39, strona parzysta od nr 22 do nr 40A, ul. Katowicka: cała, ul. Kryniczna: cała, ul. Nurska: cała, ul. Obrońców: strona parzysta od nr 2 do nr 20 oraz strona nieparzysta od nr 1 do nr 33, ul. Paryska: strona nieparzysta od nr 17 do nr 39, ul. Poselska: cała, pl. Przymierza: od nr 1 do nr 5, ul. Radziłowska: cała, ul. Szczuczyńska: cała, ul. Walecznych: strona parzysta od nr 4/6 do nr 32, ul. Wał Miedzeszyński : 820, 822, 844, 868, ul. Wąchocka: cała, ul. Zakopiańska: cała, ul. Zwycięzców: strona nieparzysta od nr 3/5 do nr 25 oraz strona parzysta od nr 2 do nr 24.
452 Szkoła Podstawowa nr 168, Praga-Południe ul. Zwycięzców 44, 03-902 Warszawa nie ul. Holenderska: cała, ul. Londyńska: 1A, 5, oraz strona parzysta od nr 2 do nr 16, ul. Międzynarodowa: strona nieparzysta od nr 41 do nr 49, ul. Niekłańska: strona parzysta od nr 26 do nr 34, ul. Peszteńska: 2, 3, ul. Walecznych: strona parzysta od nr auto do nr 70, ul. Zwycięzców 40, 42, 44, 47, 51, 53, 59
453 Szkoła Podstawowa nr 168, Praga-Południe ul. Zwycięzców 44, 03-913 Warszawa nie ul. Międzynarodowa: strona parzysta od 32 do 50A, ul. Zwycięzców nr 63
454 Przedszkole nr 162 (wejście od ul. Francuskiej 34), Praga-Południe ul. Dąbrówki 3, 03-914 Warszawa nie ul. Francuska: strona parzysta od nr 2 do nr 28, ul. Królowej Aldony: cała, ul. Niekłańska: strona nieparzysta nr 9/11 do nr 29, ul. A. Nobla: strona nieparzysta od nr 3 do nr 29C oraz nr 14 i 16, ul. Obrońców: strona parzysta od nr 24 do nr 52 oraz strona nieparzysta od nr 39 do nr 47A, ul. Saska: strona parzysta od nr 50 do nr 76 oraz strona nieparzysta od nr 63/75 do nr 89, ul. J. Styki: cała, ul. Walecznych: strona parzysta od nr 34 do nr 62, ul. Zwycięzców: strona nieparzysta od nr 31 do nr 45
455 IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Praga-Południe ul. Saska 59, 03-914 Warszawa TAK ul. Meksykańska: cała, ul. Paryska: strona parzysta od nr 16 do nr 30, pl. Przymierza: 6, 8, ul. Saska: 59, ul. Wandy: strona nieparzysta od nr 3/7 do nr 15, strona parzysta od nr 6 do nr 16, ul. Zwycięzców: 28, 30, 32, 34
456 IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Praga-Południe ul. Saska 59, 03-936 Warszawa TAK ul. Brazylijska: strona parzysta od nr 4 do nr 26, ul. Kubańska: 4, 8, ul. Międzynarodowa: strona nieparzysta od nr 31A do nr 33, ul. Saska: 42, 44, 57, 57A, al. Stanów Zjednoczonych: strona nieparzysta od nr 21 do nr 35, ul. Wandy: 2, 4, 4A
457 Szkoła Podstawowa nr 143, Praga-Południe al. Stanów Zjednoczonych 27, 03-936 Warszawa nie ul. Brazylijska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 15, ul. Międzynarodowa: 37, 37A, ul. Saska: 48, 48A
458 Prom Kultury Saska Kępa, Praga-Południe ul. Brukselska 23, 03-938 Warszawa TAK ul. Alzacka: cała, ul. Argentyńska: cała, ul. Ateńska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 67, ul. Bajońska: cała, ul. Berneńska: cała, ul. Brukselska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 21, strona parzysta od nr 4 do nr 26 oraz nr 44, 44A, 46, 46A, ul. Bułgarska: cała, ul. Drezdeńska: 3, ul. Genewska: strona parzysta i nieparzysta od nr 1 do nr 19A, ul. Grecka: cała, ul. Indyjska: cała, ul. Kanadyjska: cała, ul. Koreańska: cała, ul. Lotaryńska: cała, ul. Paryska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 11/15, strona parzysta od nr 2 do nr 14, ul. Rapperswilska: cała, ul. Rumuńska: cała, ul. Rzymska: cała, ul. Saska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 9L, al. Stanów Zjednoczonych: 16, 18, 20, 20B, ul. Wał Miedzeszyński: 389A, ul. Wersalska: cała, ul. Złoczowska: cała
459 Szkoła Podstawowa nr 397, Praga-Południe ul. Afrykańska 11, 03-938 Warszawa nie ul. Afrykańska: 7, 11, ul. Drezdeńska: 5, ul. Egipska: 6, ul. Lizbońska: cała, ul. Saska: strona parzysta od nr 2 do nr 16, al. Stanów Zjednoczonych: 24
460 Zespół Szkół nr 37, Praga-Południe al. Stanów Zjednoczonych 24, 03-909 Warszawa TAK ul. Afrykańska: strona parzysta od nr 12 do nr 16E, ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego: od nr 53 do 53G, al. Stanów Zjednoczonych: 26
461 Szkoła Podstawowa nr 397, Praga-Południe ul. Afrykańska 11, 03-914 Warszawa Stały ul. gen. T. Bora-Komorowskiego: nr 56, 56A, 56B, 56C ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego: strona parzysta i nieparzysta od nr 44 do 52, ul. gen. S. Skalskiego: 1, 3, 5
462 Przedszkole nr 295, Praga-Południe ul. Afrykańska 9, 03-914 Warszawa TAK ul. Afrykańska: 3, 5, 5A, ul. Arabska: strona parzysta od nr 2 do nr 10, ul. Ateńska: strona parzysta od nr 6 do nr 12, ul. Egipska: 3, 5, ul. Nubijska: cała
463 Dom Pomocy Społecznej im. Matysiaków, Praga-Południe ul. Arabska 3, 03-947 Warszawa TAK ul. Afrykańska: strona parzysta od nr 2 do nr 10, ul. Algierska: cała, ul. Arabska: 5, ul. Ateńska: 2, ul. Libijska: cała, ul. Marokańska: cała, ul. Wał Miedzeszyński: 345
1134 Dom Pomocy Społecznej im. Matysiaków, Praga-Południe ul. Arabska 3, 03-977 Warszawa nie Dom Pomocy Społecznej im. Matysiaków

 

źródło: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/organy_wyborcze/obwodowe/gm/146507

KANDYDACI W WYBORACH DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO (okręg wyborczy nr 4 – Warszawa):

LISTA L.p. Nazwisko i imiona Zawód Zamieszkały/a Partia Komitet
1 1 BOSAK Krzysztof działacz społeczny Warszawa Ruch Narodowy KW WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
1 2 KULESZA Jakub konsultant do spraw systemów teleinformatycznych Puławy nie należy KW WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
1 3 PAZIO Rafał Piotr nauczyciel Duczki nie należy KW WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
1 4 ROSS Sebastian przedsiębiorca Łojowice nie należy KW WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
1 5 KRAJSKI Stanisław wydawca Warszawa nie należy
KW WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
1 6 PISKORZ Monika Beata sprzedawca Kraków Ruch Narodowy KW WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
1 7 PAMIĘTA Marta specjalista ds. marketingu Klaudyn nie należy KW WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
1 8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria rzecznik prasowy Warszawa nie należy KW WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
1 9 KRZYSZTOFIK Joanna anglista Warszawa nie należy KW WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
1 10 JAKUBIAK Marek menadżer Warszawa nie należy KW WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
2 1 BIEDROŃ Robert politolog Warszawa Wiosna Roberta Biedronia KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
2 2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela posłanka zawodowa Toruń Liberalno-Społeczni KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
2 3 PŁATEK Monika Stanisława nauczycielka akademicka Warszawa nie należy KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
2 4 TRACZYK Adam Paweł politolog Warszawa nie należy KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
2 5 BUŹNIAK Sylwia Lidia menedżer sprzedaży Kobyłka Wiosna Roberta Biedronia KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
2 6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata radca prawny Warszawa Wiosna Roberta Biedronia KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
2 7 PELC Filip Tadeusz dziennikarz Warszawa nie należy KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
2 8 KUBIAK Jacek Zbigniew naukowiec – biolog Pruszków nie należy
KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
2 9 BRAITER Katarzyna Anna przedsiębiorca Raszyn nie należy KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
2 10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil nauczyciel akademicki Wołomin Wiosna Roberta Biedronia KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
3 1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz polityk Warszawa nie należy, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej KOALICYJNY KW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
3 2 HALICKI Andrzej Witold ekonomista Warszawa Platforma Obywatelska RP KOALICYJNY KW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
3 3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila adwokat Pruszków nie należy KOALICYJNY KW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
3 4 HÜBNER Danuta Maria nauczyciel akademicki Warszawa nie należy
KOALICYJNY KW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
3 5 BONI Michał Jan socjolog kultury Warszawa Platforma Obywatelska RP KOALICYJNY KW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
3 6 ZIELIŃSKA Urszula Sara kierowniczka do spraw marketingu Warszawa PARTIA ZIELONI KOALICYJNY KW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
3 7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk ekonomista Warszawa Nowoczesna KOALICYJNY KW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
3 8 KALATA Edyta Teresa pedagog Ząbki nie należy KOALICYJNY KW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
3 9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna pedagog Legionowo nie należy KOALICYJNY KW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
3 10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil nauczyciel akademicki Chajęty nie należy, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe KOALICYJNY KW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
4 1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil nauczyciel akademicki Warszawa nie należy KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 2 CZARNECKI Ryszard Henryk historyk Warszawa Prawo i Sprawiedliwość KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 3 RADZIWIŁŁ Konstanty lekarz Warszawa Prawo i Sprawiedliwość KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 4 CZERWIŃSKA Anita prawnik Wyględy Prawo i Sprawiedliwość KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 5 GRYGLAS Zbigniew parlamentarzysta Umiastów Porozumienie Jarosława Gowina KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 6 TOMASZEWSKA Ewa fizyk Warszawa Prawo i Sprawiedliwość KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 7 SMIRNOW Andrzej nauczyciel akademicki Łazy Prawo i Sprawiedliwość KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 8 KALETA Sebastian Jerzy radca prawny Warszawa Prawo i Sprawiedliwość KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata aktorka Konstancin-Jeziorna nie należy
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 10 WYPYCH Małgorzata Maria prawnik Warszawa nie należy
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 1 ZANDBERG Adrian Tadeusz Programista Warszawa Partia Razem KOALICYJNY KW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
5 2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina Edukator Warszawa Ruch Sprawiedliwości Społecznej KOALICYJNY KW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
5 3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa Tłumacz Warszawa Partia Razem KOALICYJNY KW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
5 4 WRÓBLEWSKI Giedymin choreograf Warszawa Unia Pracy KOALICYJNY KW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
5 5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria Logopeda Warszawa Ruch Sprawiedliwości Społecznej KOALICYJNY KW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
5 6 BIEJAT Magdalena Agnieszka Socjolog Warszawa Partia Razem KOALICYJNY KW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
5 7 MIERZWA Michał Mikołaj Zawodowy Działacz Organizacji Politycznej Kobyłka Partia Razem KOALICYJNY KW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
5 8 WICHA Joanna Beata Pielęgniarka Warszawa Partia Razem KOALICYJNY KW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
5 9 WALCZYŃSKI Hubert Michał Ekonomista Warszawa Partia Razem KOALICYJNY KW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
5 10 GRODZKA Anna psycholog Piaseczno nie należy
KOALICYJNY KW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
6 1 TYSZKA Stanisław wykładowca akademicki Warszawa nie należy
KW WYBORCÓW KUKIZ’15
6 2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr prawnik Kutno nie należy
KW WYBORCÓW KUKIZ’15
6 3 TANAJNO Paweł Jan przedsiębiorca Warszawa Demokracja Bezpośrednia KW WYBORCÓW KUKIZ’15
6 4 WITKOWSKA Agata Joanna zawodowy działacz organizacji pozarządowej Warszawa nie należy KW WYBORCÓW KUKIZ’15
6 5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna przedsiębiorca Warszawa nie należy
KW WYBORCÓW KUKIZ’15
6 6 OLSZEWSKA Mariola Aneta nauczyciel Warszawa nie należy KW WYBORCÓW KUKIZ’15
6 7 MODZELEWSKI Jarosław przedsiębiorca Warszawa nie należy KW WYBORCÓW KUKIZ’15
6 8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria specjalista ds. energii odnawialnej Wołomin nie należy KW WYBORCÓW KUKIZ’15
6 9 BORKOWSKI Łukasz Jan dyrektor szkoły Kajetany nie należy KW WYBORCÓW KUKIZ’15
6 10 JOŃCZYK Łukasz adwokat Józefów nie należy KW WYBORCÓW KUKIZ’15
7 1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej adwokat Warszawa nie należy KW WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
7 2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara przedsiębiorca Warszawa nie należy KW WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
7 3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander menadżer Lisówek nie należy KW WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
7 4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr menadżer Warszawa nie należy KW WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
7 5 MELAK Zofia Emilia bibliotekarz Warszawa nie należy KW WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
7 6 STAŃCZUK Dunia lektor języków obcych Warszawa nie należy KW WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
7 7 MATYJASIAK Wojciech Robert ekonomista Warszawa nie należy KW WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
7 8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian student Pruszków nie należy KW WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
7 9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota biegły rewident Legionowo nie należy KW WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
7 10 ŻMIJEWSKI Bogdan przedsiębiorca Warszawa nie należy KW WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
źródło: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/organy_wyborcze/okregowe/4

KOMITETY WYBORCZE W WYBORACH DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO:

Nazwa Skrót Typ komitetu
KOMITET WYBORCZY ALTERNATYWA SPOŁECZNA KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA Partii
KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA KW II RP Partii
KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU KW JEDNOŚĆ NARODU Partii
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI Koalicyjny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKI NIEPODLEGŁEJ – NIEZŁOMNI KWW KONFEDERACJA Wyborców
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY Wyborców
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 KWW KUKIZ’15 Wyborców
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS KKW LEWICA RAZEM – RAZEM, UNIA PRACY, RSS Koalicyjny
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ KW NK Partii
KOMITET WYBORCZY ODPOWIEDZIALNOŚĆ KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ Partii
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP KW OJCOWIZNA RP Partii
KOMITET WYBORCZY PARTII KIEROWCÓW KW PARTII KIEROWCÓW Partii
KOMITET WYBORCZY PIAST-JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW KW PIAST-JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW Partii
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT – KOALICJA KKW POLEXIT – KOALICJA Koalicyjny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI Wyborców
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM KWW POLSKIE RODZINY RAZEM Wyborców
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA Partii
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ KW PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ Partii
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Partii
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROP KWW ROP Wyborców
KOMITET WYBORCZY RUCH 11 LISTOPADA KW RUCH 11 LISTOPADA Partii
KOMITET WYBORCZY RUCH PRAWDZIWA EUROPA – EUROPA CHRISTI KW RUCH PRAWDZIWA EUROPA-EUROPA CHRISTI Partii
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY KW STRONNICTWA PRACY Partii
KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA Partii
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY” KWW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY Wyborców
KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO KW ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO Partii

 

źródło: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/komitety

Technika głosowania w wyborach do Europarlanetu – film PKW:

1 lista, jeden głos!

Skrócone kalendarium przedwyborcze:

  • do 5 maja 2019 r. (do 6 maja 2019 r.) podanie do wiadomości publicznej informacji o numerach i granicach obwodów głosowania utworzonych za granicą oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych
  • do 5 maja 2019 r. (do 6 maja 2019 r.)  sporządzenie spisów wyborców przez gminy
  • do 11 maja 2019 r. (do 13 maja 2019 r.)  zgłaszanie komisarzowi wyborczemu przez wyborców niepełnosprawnych zamiaru głosowania korespondencyjnego w kraju, w tym przy pomocy nakładek na karty do głosowania w alfabecie Braille’a
  • do 16 maja 2019 r. podanie przez okręgowe komisje wyborcze w formie obwieszczenia, informacji o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego
  • do 17 maja 2019 r. składanie wniosków o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania
  • do 21 maja 2019 r. składanie wniosków przez wyborców niepełnosprawnych o dopisanie ich do spisu wyborców w wybranym przez siebie obwodzie głosowania na obszarze gminy właściwej ze względu na miejsce stałego zamieszkania
  • do 21 maja 2019 r. składanie wniosków przez wyborców przebywających czasowo na obszarze gminy lub wyborców * nigdzie niezamieszkałych o dopisanie do spisu wyborców * *
  • do 23 maja 2019 r. zgłaszanie przez wyborców przebywających za granicą wniosków o wpisanie do spisu wyborców w obwodach głosowania utworzonych za granicą
źródło: https://www.facebook.com/events/1926411397484975/permalink/1927490417377073/

Zaświadczenie o prawie do głosowania – film PKW:

Głosowanie korespondencyjne – film PKW:

Głosowanie przez pełnomocnika – film PKW:

%d bloggers like this: