Katalog miejsc/firm:
BLACK FRIDAY: 29/11/2019 (piątek) & CYBER MONDAY: 02/12/2019 (poniedziałek):

Skoro Urząd Miasta Stołecznego Warszawy montuje już dekoracje świąteczne w mieście, to my również zaczniemy pierwsze przygotowania świąteczne i przypomnimy Wam, że pod koniec listopada/na początku grudnia będą świetne okazje do tego aby zaopatrzyć się w bożonarodzeniowe prezenty dla najbliższych w nieco niższych cenach 🙂

Czarny Piątek to moment w roku, kiedy w wielu miejscach można zrobić zakupy w bardzo okazyjnych cenach. Jest to także dobra okazja, aby zacząć myśleć o prezentach świątecznych dla najbliższych.

Czarny Piątek dotarł do nas zza oceanu, a wziął się stąd, że w Stanach Zjednoczonych ostatni piątek listopada był tradycyjnie dniem rozpoczęcia sezonu zakupów przedświątecznych. Obecnie produkty i prezenty na Gwiazdkę kupuje się czasem zdecydowanie wcześniej, ale Black Friday to dzień, w którym szczególnie opłaca się to robić. Sklepy są dłużej czynne, a do tego organizują najlepsze wyprzedaże i największe promocje w całym roku.

Czarny Piątek w sklepach nie jest „wietrzeniem magazynów”. Sklepy nie pozbywają się niechcianych produktów, lecz oferują świetne towary w świetnych cenach. Zdecydowanie więc jest to dzień, w którym można spodziewać się największych wyprzedaży. W niektórych przypadkach na pewno warto wstrzymać się z zakupem do Black Friday – istnieje ogromna szansa na zaoszczędzenie pieniędzy. Trzeba jednak liczyć na szczęście i w miarę możliwości warto się pospieszyć – tego dnia bowiem produkty znikają z półek dosłownie w okamgnieniu (także tych wirtualnych).

Przypominamy, że promocje w sklepach z okazji Black Friday 2019 w Polsce najczęściej będą obowiązywały tylko w piątek, 29 listopada. Wiele sklepów jednak przygotowuje oferty nawet na kilka tygodni wcześniej. Z kolei trzy dni później, w poniedziałek 2 grudnia będzie tzw. Cyber Monday 2019. W ten dzień na promocje i kody rabatowe będzie można liczyć przede wszystkim w sklepach internetowych.

O ile Black Friday kojarzy się z tłumami zakupowiczów – czy to koczującymi przed drzwiami sklepu, czy też przeciskającymi się między regałami, tak już odbywający się trzy dni później Cyber Monday (co można tłumaczyć jako: cybernetyczny poniedziałek lub cyberponiedziałek) to święto promocji w sklepach internetowych.

OFICJALNA STRONA BLACK FRIDAY W POLSCE: http://www.black-friday.pl/

OFICJALNA STRONA CYBER MONDAY W POLSCE: http://www.black-friday.pl/cyber-monday/

Więcej: https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Black-Friday-2019-LISTA-SKLEPOW-promocje-i-kody-rabatowe-na-Czarny-Piatek-w-Polsce-OKAZJE
https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Cyber-Monday-2019-kiedy-wyprzedaze-internetowe-i-w-jakich-sklepach-POLSKA
https://echodnia.eu/cyber-monday-2019-kiedy-wypada-promocje-i-wyprzedaze-co-przygotowaly-sklepy-okazje/ar/c15-14546451
https://finanse.wp.pl/black-friday-2019-kiedy-wypada-w-tym-roku-6441107694552705a
https://strefabiznesu.pl/black-friday-4112019-r-najlepsze-wyprzedaze-i-okazje-do-zakupow-na-gwiazdke-i-pod-choinke-na-boze-narodzenie/ar/c3-14548853

%d bloggers like this: