Select Page

10-11/12/2016 (sobota & niedziela), 11 – 19:00, PGE Narodowy:

Targi Mody HUSH WARSAW.

Targi Mody HUSH WARSAW odbędą się w Warszawie już po raz dziesiąty! Z okazji okrągłego jubileuszu HUSH podsumowuje kilka lat rozwoju rynku mody autorskiej w Polsce i na Stadionie PGE Narodowym, zaprezentuje aż 120 marek ubrań i dodatków.

Jubileuszowy HUSH to zarówno marki znane i cenione wśród klientów za jakość i dobry design jak i te, które wystartowały z nową energią i odważnie zdobywają już nie tylko polski rynek. Tym razem zostanie zaprezentowane blisko 40 nowości w tym nowe marki bielizny, obuwia i bogatą ofertę biżuterii. Szykujcie też miejsce w zimowych garderobach na nowe kolekcje marek, na które najbardziej czekacie: CARDIO BUNNY, BLESSUS BY MICHAEL HEKMAT, ESTBY ES., BYNAMESAKKE, THE ODDER SIDE, LOUS WARSAW, MOLEHILL czy MUSCAT.

HUSH WARSAW po raz dziesiąty to nie tylko modowe nowości. Po raz pierwszy na HUSH powstanie zmysłowa i pachnąca strefa HUSH Beauty Trends, w której znajdziecie znane i bardziej niszowe marki kosmetyków naturalnych. Na wszystkich wielbicieli kosmetycznych nowinek czekają m.in. Kiehl’s, Urban Decay, Phenome, Naturativ, Yope, Kosmetyki Dla, Hagi, GLOV, MOKOSH, Pan Drwal.

Na tym lista atrakcji się nie kończy, dodatkowo wspólnie z marką Samsung przygotowaliśmy specjalną strefę, w której napijecie się smacznej kawy, poznacie najnowsze trendy ze świata technologii i będziecie mogli wygrać torbę z imitowanej edycji Busy Monday dla Samsung.

HUSH WARSAW po raz dziesiąty zaprasza podwójnie dlatego wszyscy, którzy do 10 grudnia zarejestrują się na naszej stronie www.hushwarsaw.com, dostaną w prezencie podwójne zaproszenie.

Data: 10 grudnia 2016 roku, godz. 11.00-19.00
11 grudnia 2016 roku, godz. 11.00-18.00
Organizator: HUSH WARSAW
Bilety: 10 zł – bilet na 2 dni
Miejsce wydarzenia: Galeria PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: bramy numer 1 i 2
Więcej informacji: www.hushwarsaw.com