Select Page

13/01/2018 (sobota), 11:00 – 14:00, Biblioteka, ul. Meissnera 5:

Spotkanie otwarte – Budżet Partycypacyjny 2019.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/428534387562969/.

„Chcesz zmienić swoją okolicę, ale nie wiesz jak? Masz ciekawy pomysł na projekt do budżetu partycypacyjnego, ale nie wiesz jak się do niego zabrać? A może po prostu szukasz inspiracji?
Pomożemy!

Przyjdź na spotkanie w sprawie budżetu partycypacyjnego (BP) i porozmawiaj z nami. Postaramy się wyjaśnić wszystkie zawiłości oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania. Chcemy się podzielić swoim doświadczeniem, które zbieramy od lat składając wnioski oraz udzielając się w dzielnicowym zespole do spraw BP. Opowiemy na co trzeba zwracać uwagę pisząc projekt, aby nie był odrzucony, oraz jakie zmiany nastąpiły w tegorocznej edycji. Pokażemy też swoje projekty, które uzyskały dofinansowanie w poprzednich latach.

Spotkanie organizuje Miasto jest Nasze wspólnie z Biblioteką Publiczną im. Zygmunta Jana Rumla przy ul. Meissnera 5 na Gocławiu. Dojechać tam można autobusami linii 117, 123 lub 311 wysiadając na ul.Meissnera lub 147, 168 i 213 wysiadając na ul.Fieldorfa.
Będziemy na Was czekać w Sali Dydaktycznej na poziomie -1 w sobotę 13 stycznia w godzinach od 11 do 14.
Zapraszamy!

Na Pradze-Południe w tym roku do rozdysponowania jest prawie 5 mln zł. Projekty można składać w ośmiu obszarach lokalnych: Gocław, Kamionek, Grochów Centrum, Grochów Północny, Saska Kępa, Grochów Kinowa, Grochów Południowy oraz Przyczółek Grochowski, oraz na poziomie ogólnodzielnicowym. Na jeden projekt maksymalnie można wykorzystać 300 tys. zł. Wnioski można składać jedynie do 22 stycznia!
Zwycięskie projekty zostaną wyłonione w głosowaniu mieszkańców od 15 do 30 czerwca.

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, polecamy przejrzenie projektów z poprzedniej edycji: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/