Select Page

Mecz nie odbędzie się.

źródło: https://www.pgenarodowy.pl/aktualnosci/9301,mecz-chelsea-fc-vs-sevilla-fc-nie-odbedzie-sie-na-pge-narodowym

 

28/07/2018 (sobota), godz.: TBA, PGE Narodowy:

Mecz Chelsea i Sevilla.

Wydarzenie FB: … TBA.

„Jak informują media, to już potwierdzone – 28 lipca na PGE Narodowym spotkają się dwie znane i utytułowane drużyny – Chelsea i Sevilla. Mecz zostanie rozegrany w ramach turnieju International Champions Cup.

To już kolejna edycja tego cyklu, tym razem jeszcze większa niż dotychczas. Mecze International Champions Cup są rozgrywane w ramach przygotowań do nowego sezonu, najczęściej w Stanach Zjednoczonych, ale nie tylko. Biorą w nich udział największe drużyny. W lipcu i sierpniu jest zaplanowanych w sumie 28 spotkań na trzech kontynentach, w tym jedno, które polskich kibiców powinno szczególnie zainteresować.

28 lipca na Stadionie Narodowym pojawi się drużyna Chelsea, po raz pierwszy w Polsce od… 82 lat. Dla kibiców „The Blues” to nie lada gratka, bo jedyna dotychczas wizyta londyńskiego klubu w naszym kraju zakończyła się w 1936 roku porażką z Wisłą Kraków (0-1). Dla odmiany, Hiszpanie z Sevilli dobrze znają stadion w Warszawie, bo przed trzema laty zdobywali tam Ligę Europy. Wtedy w barwach Sevilli grał jeszcze Grzegorz Krychowiak.

źródło: https://eurosport.interia.pl/pilka-nozna/news-chelsea-zagra-w-lipcu-z-sevilla-na-stadionie-narodowym,nId,2570518

Więcej szczegółów niedługo!”