Wybrane kategorie:

REKLAMA I BEZPŁATNE WPISY W KATALOGU

WPIS BEZPŁATNY:

Aby dodać wpis w naszym serwisie, wystarczy przesłać mailem dane adresowe: nazwa, ulica i numer oraz adres strony www (jeśli jest, może być adres na facebook) do administratora serwisu SaskaKepa.info: admin@saskakepa.info.

Informujemy, iż wpis podstawowy (nazwa firmy, ulica z numerem, ew. link do strony www podpięty pod nazwę) jest BEZPŁATNY.

Przypominamy, że wpis bezpłatny dostępny jest WYŁĄCZNIE dla firm i instytucji zlokalizowanych na Saskiej Kępie, innych zachęcamy do skorzystania z możliwości reklamy na pasku.

Informujemy również, przy okazji, że wpisy dotyczące instytucji użyteczności publicznej oraz organizacji o charakterze charytatywnym, zamieszczane będą za darmo, nawet w formie Premium. Zachęcamy więc gorąco państwowe szkoły, przedszkola, ogniska pracy pozaszkolnej, przychodnie, fundacje, organizacje pozarządowe oraz wszelkie instytucje użyteczności publicznej zlokalizowane na Saskiej Kępie do nadsyłania informacji o aktualnych wydarzeniach, zmianach, promocjach, a my zamieścimy je w serwisie bez żadnych opłat!

DOSTĘPNE OPCJE REKLAMOWE:

W serwisie dostępne są dwie płatne opcje reklamowe:

  • dla osób prywatnych i/lub firm zlokalizowanych na Saskiej Kępie – BOX REKLAMOWY oraz WPIS PREMIUM;
  • oraz dla osób/firm zlokalizowanych gdzie indziej, ale oferujących usługi dla Saskiej Kępy – BOX REKLAMOWY.

WPIS PREMIUM:

Wszystkie firmy z Saskiej Kępy, które już zostały zostały umieszczone (wpis bezpłatny)  lub chcą zaistnieć w naszym serwisie, gorąco zachęcamy do wykupienia wpisów Premium. Przypominamy, że wpis Premium dostępny jest wyłącznie dla firm i instytucji z Saskiej Kępy.

Osoby i firmy zainteresowane wyróżnieniem informacji o swojej firmie w naszym katalogu (logo, pełne dane teleadresowe, opis działalności itp) zapraszam do kontaktu mailem, na adres admin@saskakepa.info.

BOX REKLAMOWY :

Oferujemy również możliwość zamieszczenia banneru/boxu reklamowego na naszej stronie – opcja ta dostępna jest zarówno dla firm z siedzibą na Saskiej Kępie, jak również dla innych reklamodawców, chcących zaistnieć na Kępie – zapraszam do kontaktu mailem, na adres admin@saskakepa.info.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zamieszczenia reklamy na stronie, w szczególności nie zamieszczamy reklam z kategorii „kontrowersyjnych”, takich jak erotyka, religia, hazard, broń palna czy polityka.