Select Page

REKLAMA I BEZPŁATNE WPISY W KATALOGU

WPIS BEZPŁATNY:

Aby dodać wpis w naszym serwisie, wystarczy przesłać mailem dane adresowe: nazwa, ulica i numer oraz adres strony www (jeśli jest, może być adres na facebook) do administratora serwisu SaskaKepa.info: admin@saskakepa.info.

Informujemy, iż wpis podstawowy (nazwa firmy, ulica z numerem, ew. link do strony www podpięty pod nazwę) jest BEZPŁATNY.

Przypominamy, że wpis bezpłatny dostępny jest WYŁĄCZNIE dla firm i instytucji zlokalizowanych na Saskiej Kępie.

Informujemy również, przy okazji, że wpisy dotyczące instytucji użyteczności publicznej oraz organizacji o charakterze charytatywnym, zamieszczane będą za darmo, nawet w formie Premium. Zachęcamy więc gorąco państwowe szkoły, przedszkola, ogniska pracy pozaszkolnej, przychodnie, fundacje, organizacje pozarządowe oraz wszelkie instytucje użyteczności publicznej zlokalizowane na Saskiej Kępie do nadsyłania informacji o aktualnych wydarzeniach, zmianach, promocjach, a my zamieścimy je w serwisie bez żadnych opłat!

WPIS PREMIUM:

Wszystkie firmy z Saskiej Kępy, które już zostały zostały umieszczone (wpis bezpłatny)  lub chcą zaistnieć w naszym serwisie, zachęcamy do wykupienia wpisów Premium.
Przypominamy, że wpis Premium dostępny jest wyłącznie dla firm i instytucji z Saskiej Kępy.Osoby i firmy zainteresowane wyróżnieniem informacji o swojej firmie w naszym katalogu (logo, pełne dane teleadresowe, opis działalności itp) zapraszam do kontaktu mailem, na adres admin@saskakepa.info.