Select Page

REKLAMA I BEZPŁATNE WPISY W KATALOGU

WPIS BEZPŁATNY:

Aby dodać wpis w naszym serwisie, wystarczy przesłać mailem dane adresowe: nazwa, ulica i numer oraz adres strony www (jeśli jest, może być adres na facebook) do administratora serwisu SaskaKepa.info: admin@saskakepa.info.

Informujemy, iż wpis podstawowy (nazwa firmy, ulica z numerem, ew. link do strony www podpięty pod nazwę) jest BEZPŁATNY.

Przypominamy, że wpis bezpłatny dostępny jest WYŁĄCZNIE dla firm i instytucji zlokalizowanych na Saskiej Kępie, innych zachęcamy do skorzystania z możliwości reklamy na pasku.

Informujemy również, przy okazji, że wpisy dotyczące instytucji użyteczności publicznej oraz organizacji o charakterze charytatywnym, zamieszczane będą za darmo, nawet w formie Premium. Zachęcamy więc gorąco państwowe szkoły, przedszkola, ogniska pracy pozaszkolnej, przychodnie, fundacje, organizacje pozarządowe oraz wszelkie instytucje użyteczności publicznej zlokalizowane na Saskiej Kępie do nadsyłania informacji o aktualnych wydarzeniach, zmianach, promocjach, a my zamieścimy je w serwisie bez żadnych opłat!

DOSTĘPNE OPCJE REKLAMOWE:

Podstawowe wpisy, z ograniczoną ilością informacji, dodajemy w katalogu bezpłatnie – patrz WPIS BEZPŁATNY powyżej.

W serwisie dostępne są dwie odpłatne opcje reklamowe:

  • dla firm i osób prywatnych zlokalizowanych na Saskiej Kępie:
  • oraz dla osób/firm zlokalizowanych gdzie indziej, ale oferujących usługi dla Saskiej Kępy:

WPIS PREMIUM:

Wszystkie firmy z Saskiej Kępy, które już zostały zostały umieszczone (wpis bezpłatny)  lub chcą zaistnieć w naszym serwisie, gorąco zachęcamy do wykupienia wpisów Premium.

Wpis Premium dostępny jest wyłącznie dla firm i instytucji z Saskiej Kępy.

Osoby i firmy zainteresowane wyróżnieniem informacji o swojej firmie w naszym katalogu (logo, pełne dane teleadresowe, opis działalności itp) zapraszam do kontaktu mailem, na adres admin@saskakepa.info.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo zamieścić PEŁNE dane teleadresowe, należy zapoznać się z ofertą płatnych wpisów Premium i przesłać dane (do zamieszczenia oraz do wystawienia faktury proforma) mailem oraz dokonać płatności.

BOX REKLAMOWY :

Oferujemy również możliwość zamieszczenia banneru/boxu reklamowego na naszej stronie – opcja ta dostępna jest zarówno dla firm z siedzibą na Saskiej Kępie, jak również dla innych reklamodawców, chcących zaistnieć na Kępie – zapraszam do kontaktu mailem, na adres admin@saskakepa.info.

Dlaczego warto się u nas reklamować?

Dane wg Google Analytics, stan na 15/09/2014 - 13/11/2016

Pin It on Pinterest

Shares
Share This