Katalog mijesc i firm:
✅ 24-26 września BIKE EXPO pod Szyndzielnią! ✅ Wiosna 2021 BIKE EXPO na PGE Narodowym! Czerwcowy termin nie jest dla...Opublikowany przez BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy Niedziela, 17 maja 2020
10-11/04/2021 (sobota & niedziela), 09:00, PGE Narodowy:

BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy.

Wydarzenie FB:  https://www.facebook.com/events/2224915374437421/.

„4-5 kwietnia, na stadionie PGE Narodowym w Warszawie oficjalnie rozpoczniemy sezon rowerowy 2020!
Na dwóch piętrach ekspozycji zobaczysz wystawę najnowszych modeli rowerów i akcesoriów, dla każdego rowerzysty – od amatora po profesjonalistę.

Na płycie stadionu na specjalnie przygotowanych torach będziesz mógł przetestować i porównać setki rowerów: szosowych, MTB, rowerów elektrycznych, a także rowerów dla dzieci. To jedyny taki wielki test rowerowy w Europie.

Na BIKE EXPO spotkasz również kolarzy, riderów, najlepszych sportowców i fachowców. To olbrzymia dawka emocji, wiedzy i okazja na zdobycie autografów.
Nie zabraknie także miasteczka Tour de Pologne, w którym będziesz mógł zobaczyć najnowszą odsłonę „Wyścigu po zdrowie”, odmienione muzeum Tour de Pologne, a nawet zrobisz bezpłatne badania Twojego organizmu.

„BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2020″. Nie może Cię tu zabraknąć!

Na expotickets.pl kupisz bilety na BIKE EXPO – najszybciej i w najlepszej cenie! Kup bilet już teraz w przedsprzedaży: https://expotickets.pl/bike-expo/”

%d bloggers like this: