Select Page

1504602_581944125208620_850376024_n
Grupa wyprzedażowa na facebooku (by SaskaKepa.info) – Saska Kępa – oddam, sprzedam, szukam, kupię

O grupie:

Tu WYŁĄCZNIE sprzedajemy/kupujemy/szukamy/oddajemy, tylko POJEDYNCZE przedmioty, tylko znajdujące się na SASKIEJ KĘPIE. Wolno reklamować nieruchomości bądź odsprzedaż biznesu/lokalu, znajdujące się na Kępie, oczywiście. Inne ogłoszenia są naruszeniem regulaminu.

MINI REGULAMIN GRUPY:

Ogłaszać mogą TYLKO osoby, które mają coś do oddania, sprzedania, kupienia na SASKIEJ KĘPIE!

Kupować mogą wszyscy, z całego świata. Zwracam uwagę, że w grupie nie tylko sprzedajemy i kupujemy, ale również oddajemy za darmo lub wieszamy ogłoszenia o poszukiwaniu czegoś!
Ogłoszenia dot. sprzedaży mogą dotyczyć wyłacznie pojedynczych przedmiotów (używanych, bądź nowych) – to nie jest miejsce na reklamowanie swojego rekodzieła, fanpage, sklepu czy innego biznesu!

Ogłoszenia są moderowane, więc wszelkie reklamy czy ogłoszenia dot. przedmiotów spoza Kępy nie będą publikowane!
Uwaga, OSOBY piszące ogłoszenia NIEZGODNE z regulaminem grupy będą z grupy USUWANE (bez możliwości powrotu) po PIERWSZYM nadesłanym do moderacji poście naruszającym regulamin, czyli:
– nie dotyczącym Saskiej Kępy,
– będącym reklamą fanpage / strony www / firmy / usługi / sklepu / restauracji / wydarzenia / rękodzieła / sprzedaży o charakterze innym niż „garażówka”.

Wyjątkowo, możemy opublikować ogłoszenia dot. nieruchomości czy przedmiotów należących do osób z Kępy, ale dostępnych w innym miejscu, jednakże Sprzedający musi oferować obejrzenie na Kępie (bezpłatne) oraz dostawę na Kępę w przypadku zakupu (róznież bezpłatnie).

Mile widziane są ogłoszenia dot. zwierząt poszukujących domu, a przygarniętych przez kogoś na Saskiej Kępie.
Dopuszczalne sa równiez ogłoszenia dot. nieruchomości na wynajem czy sprzedaż na Kępie, lub których włascicielem jest ktoś z Kępy.
Dopuszczalne są ogłoszenia o odsprzedaży biznesu, na Kępie.

Wszystkich, którzy mają do zaoferowania więcej niż 1 (jeden) przedmiot, upraszam o ZAKŁADANIE albumu i dodawanie zdjęć wraz z opisami do tegoż albumu, a nie o publikowanie kolejnych pojedynczych postów.

Upraszam o „sprzątanie” po sobie w grupie, a nie traktowanie jej jak nasi kandydaci na posłow/radnych traktują mury czy latarnie 😉
Sprzedałeś – usuń post!
Szukałeś i znalazłeś – usuń post!
Już nie szukasz – usuń post!
Zrezygnowałeś ze sprzedawania – usuń post!

Twoje ogłoszenie jest stare, ale nadal aktualne – 1 x w tygodniu dodaj do niego komentarz, żeby inni wiedzieli, że jest aktualne (przy okazji „podskoczy do góry).
Nie „podbijamy” sztucznie swoich ogłoszeń – komentarze sprzedających pod ogłoszeniami powinny być zamieszczane wyłącznie gdy coś ulega zmianie lub informacją (nie częściej niż 1 raz w tygodniu), że jest aktualne – przedmiot został sprzedany, jest przeceniony itp.
Można oczywiście pytać komentarzami o przedmioty, bez ograniczeń.

Nie wieszamy reklam, nie spamujemy, nie zamieszczamy wpisów niecenzuralnych.
Poza tym: „hulaj dusza, piekła nie ma” – wszystko dopuszczalne chyba 🙂

Miłego sprzedawania i kupowania oraz oddawania i otrzymywania!