Select Page

Uwaga, uwaga – konkurs SaskaKepa.info & pyszne.pl !

WYNIKI KONKURSU:

wybraliśmy 3 zwycięzców w naszym konkursie – bony do wykorzystania w serwisie wygrywają:

Ola R., Mateusz L, oraz Karolina Z.

Zwycięzcy otrzymają wiadomości PW na Facebooku.

Dziękujemy za udział i zapraszamy do dalszego śledzenia nas na www, FB i Twitterze 🙂


Start: 2014/04/07, godz. 00:05  – Zakończenie: 2014-04-11, godz. 23:45

Zasady konkursu, czyli zadanie konkursowe:

Zadanie konkursowe jest bardzo proste – należy udostępnić publicznie na swoim FB wpis „konkursowy i w komentarzu do niego wpisać „Biorę udział”.

BRAK UDOSTĘPNIENIA  i/lub BRAK KOMENTARZA „Biorę udział”  oznacza nie spełnienie warunków konkursu i takie osoby nie będą brane pod uwagę podczas losowania voucherów !

Nagrody:

Spośród osób udostępniających/komentujących wylosujemy 3 zwycięzców, który otrzymają kupony o wartości 50 zł każdy, do zrealizowania w serwisie pyszne.pl

  • Ważność kuponów: 10.04.2014 – 10.05.2014.
  • Kupon należy wykorzystać przy jednym zamówieniu.
  • Kupon należy wykorzystać w restauracjach realizujących płatności online.
  • W przypadku wyższego zamówienia niż wartość kuponu, różnicę należy dopłacić przy płatności online.
  • Kupony zniżkowe nie łączą się z punktami lojalnościowymi.
  • Kod kuponu należy wpisać po wcześniejszym wyborze restauracji i zamówienia, w kroku wybór sposobu płatności, w polu “Kod kuponu” i nacisnąć przycisk ZREALIZUJ. 

Bony można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie Pyszne.pl, w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online oraz które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę. Należy to sprawdzić podając adres dostawy na stronie pyszne.pl.

Wyniki: 2014-04-14

Link do wydarzeniahttps://www.facebook.com/events/1478589769035875/

konkur-pyszne
REGULAMIN:

1. Udział w konkursie mogą brać wyłącznie osoby, które lubią fanpagehttps://www.facebook.com/SaskaKepa.info?ref=tn_tnmn.

2. Udział w konkursie mogą brać zarówno dorośli jak i niepełnoletni!

3. Udziału w konkursie nie może brać żaden przedstawiciel Organizatora (https://www.facebook.com/SaskaKepa.info?ref=tn_tnmn) ani jego rodzina

4. Nagrody zostaną rozlosowane pomiędzy osobami, które prawidłowo wykonają zadanie konkursowe.

5. Zwycięzcy zostaną powiadomieni przez Organizatora (wiadomością prywatną FB) o sposobie i terminie odbioru/dostarczenia nagrody.

6. Zakończenie konkursu nastąpi w terminie wskazanym w zadaniu konkursowym, a losowanie Zwycięzców, nie później niż w ciągu 4 dni od zakończenia konkursu.

7. Na fanpage https://www.facebook.com/SaskaKepa.info?ref=tn_tnmn oraz w niniejszym wydarzeniu opublikowana zostanie informacja o tym kto został Zwycięzcą w konkursie – podamy imię i pierwszą literę nazwiska.

I to tyle tytułem regulaminu.

„Ten konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani zorganizowany przez Facebook. Dołączając do konkursu, przekazujesz swoje prywatne informacje Organizatorowi. Informacje te zostaną wykorzystane tylko do celów promocyjnych konkursu. Wszelkie pytania w sprawie gry konkursowej należy kierować na – admin@saskakepa.info”

O pyszne.pl:

Pyszne.pl jest jednym z najpopularniejszych serwisów do zamawiania jedzenia za pośrednictwem Internetu, z bazą ponad 1500 restauracji z całej Polski.

Serwis powstał w 2010 roku jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie usługami online. Jego działanie jest proste, a poruszanie się bardzo intuicyjne. Na stronie głównej pyszne.pl należy podać adres dostawy, a system sam wskaże tylko te restauracje, których strefa dowozu obejmuje podaną lokalizację. Następnie wybieramy interesujący nas lokal oraz danie, co bardzo ułatwiają filtry wyszukiwania. Zamówienie po kliknięciu ląduje w wirtualnym koszyku, za który można zapłacić gotówką przy odbiorze oraz online: kartą kredytową, przelewem lub poprzez system PayPal. Na koniec użytkownik zostanie poinformowany o przyjęciu zamówienia oraz przewidywanym czasie dostawy mailem lub smsem.
Będąc zarejestrowanym użytkownikiem – rejestracja jest także możliwa poprzez konto na Facebooku, można skorzystać z atrakcyjnych promocji w Strefie Premium, np. z programu lojalnościowego z punktami oraz ze zbierania pieczątek za zamówienia – jak również korzystać z rabatów i zniżek oferowanych przez poszczególne restauracje. Dodatkowo serwis umożliwia ocenę zarówno restauracji jak i zamówionego dania. Ocena ta może być pomocna innym klientom przy wyborze lokalu oraz pozycji z menu.
Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o pyszne.pl warto obserwować blog serwisu oraz Fanpage liczący ponad 42tys. fanów.