Select Page

13 kwietnia (niedziela), godz. 17.00 – Rodzinne Spotkania z Teatrem Powszechnym:

Trzej muszkieterowie
…jesteś piękne – mówię życiu…
Zajęcia dla dzieci odbywają się przez cały czas trwania spektakli, w godz. 17.00-18.10.

Temat: aktor
Gość: Karina Seweryn

Nie ma aktora ani aktorki - nie ma teatru! Na całym świecie obwiązuje ta sama zasada, choć trzeba przyznać, że sztuka aktorska w różnych jego zakątkach polega na czym innym. Na warsztatach w Teatrze Powszechnym spotkamy się z aktorem, by pomówić o jego zawodzie, obejrzymy fascynujące filmy przedstawiające spektakle z odległych krajów, m. in. japońskie kabuki, a następnie za pomocą serii ćwiczeń i dobrej zabawy postaramy się poznać sekretną sztukę aktora. Zapraszamy!

Prowadzenie zajęć: Kamil Niedziałek

* Zajęcia skierowane są do dzieci od 5. roku życia.

Rodzinne Spotkania z Teatrem Powszechnym to propozycja dla rodziców i dzieci, którzy chcieliby wspólnie odwiedzić nasz Teatr i w tym samym czasie uczestniczyć w dwóch różnych wydarzeniach teatralnych.

Kiedy dorośli oglądają spektakl, dzieci biorą udział w warsztatach prowadzonych przez artystów Teatru Powszechnego i doświadczonych animatorów. Zabawy twórcze inspirowane światem teatru dają szansę bezpośredniego kontaktu ze sztuką, rozwijają wyobraźnię i pozwalają poznać różne pojęcia, przestrzenie, zawody i narzędzia teatralne.
Teatr Powszechny zaprasza do wspólnej, kreatywnej zabawy!