Select Page

Smaczny Targ zmienia się w Wege BAZAR!

Zapraszamy na Wege Bazar!
W każdą sobotę będzie można degustować wyszukane wegetariańskie oraz wegańskie dania jak i zrobić zdrowe zakupy do domu! Ekologiczne warzywa, świeży hummus, pyszne pieczywo oraz pierogi, a do tego warsztaty dla dzieci.
Czekamy na Was całą jesień!

W każdą sobotę na Saskiej 78 – boisko szkolne !
W godzinach 10:00 – 17:00

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy, najpóźniej na 48h przed, jeśli zapowiedzi pogody będą bardzo deszczowe. Wszystkie informacje będą zamieszczane w wydarzeniu.


W każdą sobotę, w godzinach 09:00-17:00 rusza kolejna odsłona Smacznego Targu na Saskiej Kępie (na boisku szkoły przy ulicy Saskiej 78).

Będzie można degustować i zakupić na miejscu potrawy ze wszystkich stron świata, ekologiczne warzywa, sery kozie, korycińskie, tradycyjne wędliny, miody prosto z pasieki, regionalne specjały z kraju i zagranicy. Zapraszamy na cudowny letni piknik, z którego nie wyjdziecie głodni.

Na smacznym targu znajdziecie :

– najlepszej jakości produkty od lokalnych producentów
– dania do zjedzenia na miejscu jak i produkty do zabrania do domu
– specjały od tradycyjnych, polskich po kuchnie z całego świata
– produkty często niedostępne w zwykłych sklepach

dodatkowo :

– animacje i atrakcje dla najmłodszych
– wykłady i warsztaty na trawie
– miejsce do gier i zabaw na świeżym powietrzu

Więcej informacji znajdziecie we wpisie na FB.


Niestety, z przyczyn technicznych które nie są zależne od nas – jesteśmy zmuszeni odwołać Smaczny Targ na Saskiej Kępie w najbliższą sobotę, 06 września.
Zapraszamy za tydzień !


Niestety jesteśmy zmuszeni odwołać targ 16 sierpnia.

Jest to długi weekend, bardzo dużo wystawców jest na urlopach i nie mamy możliwości wystawić zadowalającej ilości asortymentu.

Jest nam z tego powodu niezmiernie przykro.

Zapraszamy od 23 sierpnia już regularnie.”


UWAGA: 09 sierpnia na SMACZNYM TARGU-  akcja „Zjedz jabłko na złość Putinowi” !


W sobotę 26 lipca dodatkowe wydarzenie:

26 lipca na Smacznym Targu 1 edycja ODKURZ BIBLIOTECZKĘ, będzie można przynieść książki przeczytane i te, których czytać nie chcemy do specjalnego regału a w zamian zabrać inne do domu, za darmo. Będzie można z wybraną książką zasiąść na naszych czerwonych kocach, w cieniu drzew, z kawą czy pyszną lemoniadą.
Odkurz swoją biblioteczkę i zyskaj w niej nowe tytuły! Wymiana książek rusza już od godziny 9 rano, udział jest darmowy.
Przynosimy wszystkie książki jakie są w domu już nieużywane, kucharskie, podróżnicze, hobbystyczne, opowieści a nawet romansidła.
Książki które pozostawicie na targu a nie znajdą chętnych będą przekazane do Monaru.