Select Page

Zapraszamy na wernisaż wystawy 23.08. o godz.. 18.00

Tadeusz Mycek

architekt, rysownik, portrecista
Wykładał na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Był doradcą „Solidarności” w czasie stanu wojennego. Portrecista Warszawy, zwłaszcza Pragi – jest autorem ponad dwustu rysunków samej Saskiej Kępy, gdzie mieszka, a także wielu innych miast w Polsce i na świecie.
Autor książek: “Spotkania z Mistrzami”, “ Portrety Saskiej Kępy”, “Amerykańskie epizody”, “’Moj Radzyn”, “Moja wojna o Słupsk” I “Moja rysunkowa opowieść o Słupsku”.

Anna Mycek-Wodecka

graficzka, pisarka, dyrektor artystyczny
Absolwentka ASP w Warszawie. Autorka serii książek dla dzieci: „Ignaś, chłopiec z kolorowa głową” , „Minutka, dwujęzyczny piesek” i „Minutka, dwujęzyczny piesek i przyjaciele” przetłumaczonych na siedem języków. Autorka ilustracji do książki „How Would it Feel?”.
Dyrektor artystyczny w piśmie założonym przez Leopolda Tyrmanda, “Chronicles, the Magazine of American Culture”. Dyrektor artystyczny w Encyclopaedia Britannica. Obecnie Anna Mycek-Wodecki jest profesorem w The Illinois Art Institute w Schaumburg, U.S.A.

Natalia Wodecki

malarka, fotograf i rysownik
Ukończyła University of Illinois of Urbana-Champain na wydziale Master of Advertising. Pracuje jako menadżer Oddziału w Salesforce.com w San Francisco oraz jako Vice Prezydent w UMB Tech tamże.