Select Page

We wrześniu w ramach cyklu TRENUJ. ODKRYWAJ. MERRELL marka Merrell zaprasza na trening slackline. Uczestnicy spotkają się 13 września o godz. 11 w Parku Skaryszewskim.

Balansowanie na specjalnej taśmie, dreszczyk emocji, wszystkie mięśnie i umysł skoncentrowane na zachowaniu równowagi. Spacer kilkadziesiąt centymetrów nad parkowymi alejkami staje się możliwy, kiedy między drzewami rozwieszone są taśmy do slackline.

Treningi są otwarte dla wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć przygodę z tą dyscypliną, a a organizowane są, przy współpracy Stowarzyszenia Parkour United oraz grupy 2Trees Slacklines. Natomiast dla zaawansowanych – nauka salta na slacku w specjalnej lonży. Podczas treningu, będzie można także skorzystać z konsultacji personalnych w zakresie poprawy cech motorycznych (m.in. gibkość, zwinność, koordynacja) i otrzymać porady i zalecenia ćwiczeń do późniejszej realizacji we własnym zakresie 🙂

Rejestracja na lipcowe spotkanie rozpocznie się 10.07.2014. Zgłoszenia należy wysyłać na adres treningi@merrell.com.pl podając imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy oraz informację o uprawianych sportach. Przewidywany limit uczestników treningu to 35 osób.