Select Page

5 czerwca o godzinie 11:00 rozpocznie się rejestracja drużyn do charytatywnego biegu biznesowego w formie sztafety – Warszawa Business Run 2014. Impreza odbędzie się 14 września i będzie częścią Poland Business Run, który rozpocznie się jednocześnie w pięciu miastach Polski: Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Łodzi.
Warszawa Business Run pobiegnie w tym roku dla Łukasza Trendela, podopiecznego Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Do uczestnictwa w warszawskim biegu zaproszeni są w pierwszej kolejności pracownicy firm i organizacji z Warszawy i regionu. By wziąć udział w imprezie wystarczy przez stronę internetową biegu www.warszawabusinessrun.pl zarejestrować drużynę złożoną z pięciu osóbi dokonać opłaty startowej, w wysokości 50 zł netto od osoby (61,50 zł brutto). Dystans do pokonania dla jednego uczestnika pięcioosobowej sztafety w Warszawie wynosi 3,8 km i jest osiągalny absolutnie dla każdego.

Trasa biegu w Warszawie jest zaplanowana na błoniach Stadionu Narodowego, a wszystkie środki zebrane z opłat startowych zostaną przekazane na rzecz Łukasza – podopiecznego Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.