Select Page

Data: 14 października 2014 r., godz. 20:45 – 22:30

Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej zmierzy się z Reprezentacją Szkocji w drugim meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy UEFA 2016 rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zmiany w ruchu drogowym:

Od ok. godz. 16.45 obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych i Wał Miedzeszyński będzie wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych.

Otwarcie zamkniętego obszaru nastąpi ok. godz. 20.45.

Po imprezie, ok. godz. 22.30, w przypadku gdyby znaczna część publiczności chciała pieszo wracać do centrum wyłączony z ruchu zostanie ciąg Al. Jerozolimskie – Most Józefa Poniatowskiego – al. J. Poniatowskiego na odcinku Rondo gen. Ch. de Gaulle’a – Rondo J. Waszyngtona oraz al. Zieleniecka od Ronda J. Waszyngtona do ul. Targowej. Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona po rozejściu się publiczności.

Więcej informacji o komunikacji w czasie meczu znajduje się na stronie INFOULICE oraz Urzędzie dzielnicy Praga Południe.