Select Page

Elitarny Klub Kota Rasowego zaprasza na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych, która odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 21-22 lutego 2015 roku.

„W wystawie weźmie udział około 300 przedstawicieli kociej arystokracji różnych ras i odmian barwnych z Polski i Europy, a wśród nich koty syberyjskie, ragdolle, norweskie leśne, maine coon’y, brytyjskie krótkowłose, devon rex’y, cornish rex’y , persy, egzotyki, rosyjskie niebieskie i wiele innych. Koty oceniane będą przez 8 międzynarodowych sędziów” – informują organizatorzy.

Szczególnie emocjonujące mają być finały – tzw. Best In Show – czyli wybór najpiękniejszych kotów wystawy. Odbędą się one w sobotę sobota o godz. 16:30 oraz w niedzielę o godz. 16:00.

Podczas wystawy odbywać się również będzie kiermasz, na którym każdy będzie miał okazję zrobić zakupy. Dostępne będą karmy, zabawki i inne akcesoria dla zwierząt, jak również w pamiątki związane z kocią tematyką. Na miejscu dostępny będzie także bufet z jedzeniem i napojami.

Wystawa czynna dla zwiedzających w sobotę w godz. 9:30 – 17:30 i w niedzielę 9:30 – 17:30. Impreza odbędzie się w salach konferencyjnych na Stadionie Narodowym.

Bilet normalny 15 zł, ulgowy 10 zł. Dzieci do lat 4 bezpłatnie.