Select Page

5 września (sobota) o godz. 21 na Stadionie Narodowym zacznie się Międzynarodowy Pokaz Pirotechniczny.

Będzie to widowisko sztucznych ogni wyreżyserowanych przez zespoły najlepszych grup wykonawczych. Wszystkie grupy to laureaci najbardziej prestiżowych konkursów pirotechnicznych na całym świecie. We wrześniu zobaczymy mistrzów z Chorwacji, Finlandii i Austrii.

Bilety w sprzedaży w salonach Empik oraz na www.ebilet.pl.

Więcej informacji o Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych na stronie: www.international-fireworks.com.

Spółka PL.2012+, operator Stadionu Narodowego, potwierdziła z organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Pirotechnicznego ostateczny scenariusz tego wydarzenia.5 września na błoniach stadionu odbędą się trzy 15-minutowe pokazy konkursowe.

„Wsłuchując się w głos mieszkańców, przede wszystkim naszych sąsiadów, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu finałowego, siedmiominutowego pokazu z godziny 24 na 23.30. Z tego samego powodu koncert Donatana i Cleo został przeniesiony z godz. 23.20 na 21.20.

Stadion Narodowy to obiekt, który powstał i który działa dla obywateli. W związku z tym operator stadionu musi się liczyć i liczy się z ich zdaniem. Po pierwszej edycji Międzynarodowego Festiwalu Pirotechnicznego spółka PL.2012+ będzie chciała się poddać społecznej ocenie. To mieszkańcy Warszawy zadecydują o tym, czy kolejne odsłony festiwalu odbędą się w tym samym miejscu” – informują organizatorzy.

źródło WSP

UTRUDNIENIA W RUCHU:
„od godz. 17 do 24 obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Księcia Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowej, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński będzie wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów z identyfikatorami SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), ZTM, taksówek i jednośladów. Ponadto przez cały dzień zamknięta będzie tzw. „stara” ul. Sokola od Wybrzeża Szczecińskiego do skrzyżowania z Trasą Świętokrzyską. Swoje trasy zmienią autobusy linii: 117, 146 i 202. Po zakończeniu imprezy zostaną uruchomione dodatkowe kursy tramwajów i autobusów.

Więcej na: http://www.infoulice.um.warszawa.pl/index.php?action=objazd&id=472

11046884_477300119116770_5256817387927808382_o