Select Page

11/10/2015, 15:00 – 18:00, Saska Kępa:

Warszawa Naj po raz ósmy! Fotospacer ze smartfonami Samsung Galaxy…

Finalizujemy nasz niezwykły cykl Fotospacerów, w czasie których spróbujemy poznać… całą Warszawę!
Oczywiście tylko w ten sposób, w jaki jest to możliwe podczas spacerów jedną ulicą – odwiedzając wyłącznie NAJbardziej ciekawe, NAJbardziej niezwykłe, NAJbardziej nastrojowe i równocześnie NAJbardziej fotogeniczne zakątki naszej stolicy. Zwiedzamy osiem dzielnic Warszawy w ciągu ośmiu wyjątkowych Fotospacerów, podczas których towarzyszyć nam będą urządzenia firmy Samsung Polska.

MIEJSCE:
Tym razem zapraszamy na ostatni, finałowy już Fotspacer po NAJbardziej zagadkowej ulicy Saskiej Kępy – Obrońców!
Prowadzić nas będzie przewodniczka Weronika Kołacz z Warszawskiej Fabryki Spacerów. Podczas spaceru dowiemy między innymi o jej pierwszych mieszkańcach-Holendrach a także przypomnimy czas, gdy była ulubionym miejscem zabaw i wypoczynków warszawiaków. Kasia Uchowicz, historyczka sztuki pokaże nam ciekawe modernistyczne budynki z lat trzydziestych ubiegłego wieku i opowie o ich projektantach.

CZAS:
– 11 października 2015 roku
– wyruszamy o 15.00
– spacer trwać będzie niecałe 3 godziny

SPRZĘT:
Do dyspozycji po raz kolejny będziemy mieli aż 40 smartfonów firmy Samsung – Galaxy A5 i Galaxy A3. To piękne i zgrabne maleństwa, ale my będziemy traktować je jak najbardziej na serio, bo ich aparaty rzeczywiście są tego warte. No, może jednak nie do końca na serio, bo weźmiemy też ze sobą… kijki do selfie Będzie zabawa! A jeśli macie obawy, to – jak zawsze na Fotospacerach – można również przyjść z własnym sprzętem fotograficznym. Sądzimy jednak, że możliwości fotograficzne smartfonów Samsunga mogą Was trochę zaskoczyć
Planujemy też oczywiście niezwykle fotogeniczne niespodzianki!

ODROBINA FORMALNOŚCI:
Fotospacer jest oczywiście bezpłatny, zaś te osoby, które będą testowały smartfony firmy Samsung po raz pierwszy, otrzymają od nas dodatkowo kartę Micro SD (8 GB)!
Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie formularza na tej stronie: