Select Page

23/04/2016 (sobota), 09:00, Park Skaryszewski:

Rozumiemy, można zapomnieć, zgubić, zostawić w innych spodniach albo ktoś celowo wam schował abyście nie biegali. Pamiętajcie jednak, że generalna zasada na parkrun jest taka, że osoby które nie mają przy sobie swojego indywidualnego kodu nie są uwzględniane w wynikach. Pomimo to, My zawsze staraliśmy się jakoś was spisać po to aby, wasz rezultat został uwzględniony nawet wówczas kiedy nie macie kodu. Niestety coraz częściej zdarza się że nawet co 6 biegacz nie posiada przy sobie kodu, a to nie tylko wydłuża czas skanowania, ale również nam daje dużo więcej pracy z udostępnieniem wyników.
Dlatego pamiętajcie o swoich kodach! 🙂
A jeżeli wydrukowane kody wam nie odpowiadają, zajrzyjcie do specjalnego biuletynu parkrun Polska (ciekawe czy rozpoznacie waszych kolegów i koleżanki z naszego parkrunu na zdjęciach 😉 ) gdzie możecie dowiedzieć się więcej na temat specjalnych parkrunowych opasek ratunkowych: http://www.parkrun.pl/news/2016/04/20/biuletyn-parkrun-polska-20042016/
Dodatkowo, zważywszy że wasi koordynatorzy mają mocno napięty biegowy grafik w sobotę, tym razem będziemy wyjątkowo startować o godzinie 9:00, a nie około godziny 9 😉
Parkrun Warszawa-Praga to darmowe, cykliczne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9:00 w Parku Skaryszewskim.
Udział w parkrun jest bezpłatny. Jedynym warunkiem u c z e s t n i c t w a jest dokonanie wcześniejszej rejestracji na stronie polskiej edycji parkrun (www.parkrun.pl/rejestracja/) i wydrukowanie swojego indywidualnego kodu uczestnika. K o d uczestnika należy mieć przy sobie po ukończeniu biegu w celu umożliwienia identyfikacji uczestnika biegu i podania rezultatu uzyskanego w biegu.
Jeżeli potrzebujecie więcej informacji piszcie tutaj lub zajrzyjcie na: http://www.parkrun.pl/warszawa-praga/