Select Page

14/05/2016 (sobota) & 15/05/2015 (niedziela) , PGE Narodowy:

Lotto Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

Organizatorzy poinformowali, iż zawody na Stadionie Narodowym rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę – 14 & 15 maja.

Niespodzianki dla kibiców, dwa zamiast jednego, turnieje żużlowe, preferencyjne możliwości zakupu biletów, program w prezencie – to wszystko jako zadośćuczynienie za nieudaną I edycję Grand Prix w Warszawie.

– Pierwszy raz w historii na PGE Narodowym w Warszawie odbędą się dwa turnieje żużlowe w ciągu dwóch dni – jeden po drugim. Każdy kibic, który brał udział w Lotto Warsaw FIM SGP of Poland w kwietniu tego roku, przy zakupie biletu na przyszłoroczne zawody, otrzyma od PZM darmowy bilet na mecz Polska – Reszta Świata i program w prezencie. Pokażemy, że można zorganizować bardzo dobre zawody. Ceny biletów pozostają na tym samym, niskim poziomie.

Zakup biletów (od 19 października 2015): www.kupbilet.pl

Więcej informacji na stronie PGE Narodowy

UWAGA: ZAMKNIĘCIE SASKIEJ KĘPY:

„14 maja (sobota) w godz. 16–19 i 15 maja (niedziela) w godz. 11–14 wyłączony z ruchu indywidualnego będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Poniatowskiego, al. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Możliwość przejazdu będą miały pojazdy osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdy ZTM, taksówki oraz pojazdy jednośladowe. „