Select Page

21/05/2016 (sobota), 09:00, Park Skaryszewski:

Tutaj dużo nie ma do powiedzenia, jak zawsze w trzecią sobotę miesiąca przynosimy plastikowe nakrętki do Skaryszaka i oddajemy je potrzebującym. Kto zbiera niech przynosi.
Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw waszym prośbą i oczekiwaniom co do naszego biegu i dlatego w związku z powtarzającymi się pytaniami… w tym tygodniu przed biegiem zostanie poprowadzona rozgrzewka. Rozgrzewkę rozpoczynającą się około 8:50 poprowadzi nasz koordynator Arek. Jeżeli wam się spodoba, uznacie to za dobry pomysł i będziecie chcieli więcej, to rozgrzewka stanie się stałym elementem naszych spotkań.
Parkrun Warszawa-Praga to darmowe, cykliczne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9:00 w Parku Skaryszewskim.
Udział w parkrun jest bezpłatny. Jedynym warunkiem u c z e s t n i c t w a jest dokonanie wcześniejszej rejestracji na stronie polskiej edycji parkrun (www.parkrun.pl/rejestracja/) i wydrukowanie swojego indywidualnego kodu uczestnika. K o d uczestnika należy mieć przy sobie po ukończeniu biegu w celu umożliwienia identyfikacji uczestnika biegu i podania rezultatu uzyskanego w biegu.