Select Page

28/05/2016 (sobota), 09:00, Park Skaryszewski:

Dzień Dziecka z parkrun już 28 maja!
W tym dniu szczególnie zapraszamy Was, Drodzy biegacze do wzięcia udziału w naszym biegu wraz ze swoimi pociechami 🙂 (również w wózkach 😉 )
Nie ma znaczenia w jakim czasie pokonają one 5-kilometrową trasę parkrun – u nas chodzi przede wszystkim o wspólne bieganie!
Na mecie na każde z dzieci czekać będzie pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek ufundowany przez naszego sponsora Ziaja Polska.
#157 bieg parkrun Warszawa-Praga pobiegniemy dla Domu Dziecka nr.15 im.Ks.Baudouina w Warszawie. Są to dzieci w większości niepełnosprawne. Chcielibyśmy w tym roku ponownie zorganizować zbiórkę i tym razem, zbierać głównie słodycze (mile widziane bez orzechów i orzecho-podobnych dodatków). Możecie też przynieść pieluchy dziecięce (rozmiar nr4, nr5, nr6) oraz mokre chusteczki do podcierania. Po raz kolejny pokażmy że potrafimy sprawić radość dzieciom. Dom Dziecka będzie reprezentować Wychowawczyni i dwójka dzieci, które pobiegną razem z nami 🙂
Ale to nie koniec atrakcji: zachęcamy was też do wzięcia udziału w konkursie plastycznym dla dzieci do lat 12. Do wygrania zegarki biegowe dla dzieci oraz zestawy kosmetyków dla najmłodszych!
Temat konkursu to: „Mój parkrun”. W jego ramach nasi juniorzy będą mieli za zadanie przygotować rysunek lub inną pracę plastyczną pokazującą jak widzą parkrun.
Na prace w formie zdjęć lub skanów (wielkość pliku do 2MB) czekamy do 28 maja pod adresem polskabiuro@parkrun.com.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 czerwca, kiedy to w kolejnym biuletynie ogłosimy laureatów oraz przyznamy 3 nagrody główne oraz 3 wyróżnienia.
Jest o co walczyć, ponieważ naszymi nagrodami głównymi będą 3 zegarki biegowe dla dzieci, które ufundowała firma Timex Poland a w ramach wyróżnień 3 koszulki z kolekcji odzieży parkrun.
Dodatkowo, dla wszystkich laureatów mamy nagrody w postaci kompletów kosmetyków dla dzieci, które ufundowała firma Ziaja.
Regulamin konkursu znajdziecie tutaj:
http://www.parkrun.pl/news/2016/05/19/konkurs-plastyczny-moj-parkrun-opis-i-regulamin/

Tak jak wspominaliśmy trochę będzie się działo 😉
Do zobaczenia w sobotę!