Select Page

01/08/2016 (poniedziałek), 17:05, Park Skaryszewski:

Krzyk wolności- Koncert pieśni Powstania Warszawskiego.

Nadzwyczajny koncert upamiętniający 72. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Młodzi, utalentowani Artyści wykonają pieśni Powstania Warszawskiego, pełne radości i młodzieńczej werwy piosenki z warszawskich barykad, a także refleksyjne utwory, poświęcone dramatowi Warszawy i jej mieszkańców.

Wystąpią:
Mateusz Burdach – aktor musicalowy, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni, obecnie na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie. Brał udział m. in. Kabaretione, czyli groch z kapustą (Teatr Czwarte Miasto w Gdyni), Siostry Parry (Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu), Rozenkrantz&Giuldenstern nie żyją (Teatr im. W. Horzyca w Toruniu) oraz w Shreku (Teatr Muzyczny im. D. Baduszkowej w Gdyni).

Aleksandra Matryba – wokalistka, absolwentka Wydziału Wokalno-Estradowego Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Współpracowała przy projektach teatralno-muzycznych Instytutu Teatralnego w Warszawie (Chór Kobiet, reż. Marta Górnicka). Wieloletnia solistka Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka”. Laureatka licznych konkursów piosenki aktorskiej.

Piotr Sawicki – absolwent Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, klasa Aranżacji i Kompozycji. Występował jako pianista w spektaklu „Moja Mama Janis” w Teatrze Roma i kabarecie STS 96, a w big-bandzie Jazz-Radia w klubie Akwarium grał na kontrabasie. Współpracował z Marią Sadowską, Jolantą Litwin-Sarzyńską oraz zespołem Kaliber 44. Należy do Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR.

WSTĘP WOLNY!

 

Muszla Koncertowa w Parku Skaryszewskim im. I.J. Paderewskiego, ul. Międzynarodowa 67

13600118_1284352624909038_7006154299277157286_n