Select Page

17/09/2016 (sobota), PGE Narodowy:

VERVA Street Racing.

Na błoniach Stadionu Narodowego odbędzie się VERVA Street Racing. Do uczestnictwa w imprezie organizatorzy zapraszają nie tylko zagorzałych fanów motosportu, lecz także całe rodziny. Na najmłodszych czekać będzie specjalnie przygotowana strefa zabaw, a dziecięcy animatorzy zadbają o liczne atrakcje. Najszybsze, najdroższe, najbardziej zaskakujące samochody, sportowa adrenalina towarzysząca wyścigom, koncerty i moc atrakcji dla najmłodszych – to czeka odwiedzających tegoroczną edycję VERVA Street Racing.

Już 17 września 2016 na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie fani motoryzacji będą mogli nie tylko zajrzeć pod maski legendarnych i unikalnych aut, ale także dzięki całodniowemu, bezpłatnemu, Pit Party podzielić się swoją pasją z rodziną.

W tym roku, po trzech latach na Stadionie Narodowym, wracamy na ulice! Czeka nas otwarte, niebiletowane, największe w naszej części Europy Pit Party, połączone z pokazami motoryzacyjnymii kaskaderskimi oraz koncertami największych polskich gwiazd.  Obok legend motoryzacji, zobaczyć będzie można najnowsze pojazdy”. – na  wydarzenie zaprasza Rafał Pasieka, dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen. „Jesteśmy pewni, że podczas Narodowego Festiwalu Motoryzacji nie zabraknie atrakcji zarówno dla dużych, jak i dla małych widzów” – dodaje.

Na specjalnie przygotowanym torze będzie można obserwować rywalizację najlepszych polskich rajdowców oraz samochodów klasy GT3. Nie zabraknie także spektakularnych pokazów przygotowywanych przez drifterów, zawodników FMX czy stunterów. Emocjom na arenie towarzyszyć będzie największa wystawa samochodów w Polsce. Bez wątpienia będzie to prawdziwa gratka kolekcjonerów pamiątkowych zdjęć i łowców autografów.

Tegoroczna, siódma edycja, VERVA Street Racing odbędzie się na błoniach Stadionu Narodowego, gdzie część terenu zamieni się w asfaltową arenę. Do uczestnictwa w imprezie organizatorzy zapraszają nie tylko zagorzałych fanów motosportu, ale całe rodziny. Na najmłodszych czekać będzie specjalnie przygotowana strefa zabaw, a dziecięcy animatorzy zadbają o liczne atrakcje. Wspólne doświadczenia, emocje, energia, a to wszystko w spektakularnym, motoryzacyjnym kontekście.

UWAGA, zamknięcie Saskiej Kępy!

„W związku z imprezą VERVA Street Racing w dniu 17.09.2016 r. na błoniach PGE Narodowego od godziny 11:00 do 18:00 wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: Al. J. Waszyngtona, Wał Miedzeszyński, Zwycięzców, Saska