Select Page

03 & 04/12/2016 (sobota-niedziela), 09:00 – 17:00, PGE Narodowy:

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych.

Wystawa będzie czynna w godz.:
Sobota 9.30 – 17.30
Niedziela 9.30 – 17.00

Bilety do nabycia na miejscu.
1) bilet normalny – 15 zł.
2) bilet ulgowy (uczniowie, młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści) – 10 zł.
3) dzieci do lat 4 – wstęp wolny.
4) osoby niepełnosprawne (z opiekunem) – wstęp wolny

Szanowni Wystawcy, Drodzy Zwiedzający,
Miło nam będzie Państwa gościć na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych, która odbędzie się w dniach 03/04 grudnia 2016 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Spodziewamy się, że w wystawie weźmie udział ok. 320 kotów różnych ras, tych bardzo popularnych w Polsce, takich jak koty brytyjskie czy maine coon, ale także mniej znanych i popularnych.
Mamy nadzieję, że wystawa będzie świętem dla hodowców kotów, ich miłośników, ale też ciekawym sposobem na miłe, rodzinne spędzenie czasu, tak więc zapraszamy Państwa razem z dziećmi.
Odwiedzający będą mogli – oprócz podziwiania kocich piękności – nawiązać kontakt z hodowcami ulubionej rasy, uzyskać informacje o jej specyfice i zasadach pielęgnacji.
Z myślą o przyszłych nabywcach kotów, prowadzona będzie akcja ulotkowa ZA NIM KUPISZ KOTA – PRZECZYTAJ, skierowana do Państwa. Jej celem będzie, ostrzeżenie przed kupowaniem kota przypadkowo, z nielegalnej hodowli i późniejszymi tego konsekwencjami.
Na wystawie zorganizowany będzie też kiermasz, na którym każdy będzie mógł się zaopatrzyć w karmę, zabawki czy inne akcesoria dla kotów, jak również w pamiątki związane z kocią tematyką.
Organizując wystawę, pragniemy, aby wszystkim jej uczestnikom dostarczyła niezapomnianych, pozytywnych wrażeń i przebiegała w miłej atmosferze.
Aby tak było, prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie pewnych zasad podczas zwiedzania.
Koty to wrażliwe zwierzęta o doskonałym słuchu, nie lubiące nadmiernego hałasu i nieznanych dźwięków, dlatego podczas zwiedzania prosimy o zachowanie zachować spokoju. Dzieci będziemy gościć z wielką przyjemnością, prosząc jednocześnie o to, aby nie biegały i nie stukały w klatki.
Jeśli będziecie Państwo chcieli mieć pamiątkę z wystawy w postaci fotografii, to należy pamiętać o tym, że nie należy używać lampy błyskowej.
Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy miłą atmosferę podczas wystawy.
Przypominamy, że na wystawie obowiązuje zakaz zakupu i sprzedaży kociąt! ( zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt).