Select Page

– Z wielkim żalem i smutkiem firma Live Nation informuje, że z powodu niezależnych od artysty problemów logistycznych i technicznych, koncert przewidziany na 13 sierpnia 2017 na warszawskim PGE Narodowym został odwołany – czytamy w komunikacie.

Dla rozczarowanych fanów organizator ma kilka opcji.

Każda osoba, która zakupiła bilet, będzie mogła:

– ubiegać się o całkowity i natychmiastowy zwrot pieniędzy

– wymienić zakupiony bilet na koncert w Pradze 19 sierpnia 2017 roku lub koncert w Budapeszcie 23 sierpnia 2017 roku oraz otrzymać zwrot 30% kwoty od zakupionego pierwotnie biletu.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie firmy Live Nation.

źródło: http://muzyka.onet.pl/newsy/robbie-williams-nie-zagra-koncertu-w-warszawie/fkxfrm

13/08/2017 (niedziela), PGE Narodowy:

Robbie Williams – koncert na PGE Narodowy.

Niekwestionowana gwiazda muzyki POP, showman, multiinstrumentalista, autor największych przebojów, takich jak „Feel”, „Candy”, „Angels” – Robbie Williams ogłosił dziś na konferencji prasowej europejską trasę koncertową na rok 2017, ze specjalnym udziałem grupy Erasure. Artysta wystąpi 13 sierpnia na PGE Narodowym!

Na dzisiejszej konferencji prasowej w Londynie, Robbie Williams zapowiedział swoją długo oczekiwaną, stadionową trasę koncertową na 2017 rok. Ogłoszone zostało dwadzieścia dziewięć koncertów w osiemnastu krajach, z otwierającym trasę występem na Manchester Etihad Stadium w dniu 2 czerwca 2017. Sprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższy piątek 11 listopada.

Z okazji otrzymania prestiżowej nagrody BRITs Icon Award Robbie zaprezentuje niepowtarzalne show w hali Troxy w Londynie. Nagroda jest najwyższym wyróżnieniem przyznawanym przez BRIT Awards, wcześniej jej laureatami byli jedynie Elton John i David Bowie. Nagroda jest przyznawana tylko artystom, którzy mają trwały wkład w krzewienie kultury brytyjskiej, będąc jednocześnie uznaniem ich najwyższych osiągnieć w dziedzinie muzyki.

Bilety wejdą do sprzedaży 11 listopada o godzinie 11.00 na RobbieWilliams.com i www.LiveNation.pl.
Ekskluzywna, trwająca 48 godzin przedsprzedaż biletów, da fanom subskrybującym newsletter Robbiego Williamsa dostęp do biletów przed rozpoczęciem ogólnej sprzedaży. Zapisz się na RobbieWilliams.com/tickets.

b_630649755