Select Page

24/08/2017 (czwartek), PGE Narodowy:

Ceremonia i mecz otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

Wielka siatkówka wraca na Narodowy! Pierwsze dwa spotkania mistrzostw Europy mężczyzn odbędą się w sierpniu 2017 roku na PGE Stadionie Narodowym. Polacy zagrają z Serbią lub Finlandią.

Dwa pierwsze mecze grupy A mają zostać rozegrane na Stadionie Narodowym 24 sierpnia. Kolejne spotkania z udziałem Polski, Serbii, Finlandii i Estonii odbędą się w Ergo Arenie 26 i 27 sierpnia. Na mecze play-off biało-czerwoni przeniosą się do Krakowa, gdzie rozegrane zostaną także decydujące spotkania turnieju – półfinały i finał. Oby z udziałem biało-czerwonych…

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/reprezentacja,mistrzostwa-europy-siatkarzy-na-pge-stadionie-narodowym,artykul,741862,1,892.html

Informacje o biletach tu: http://www.pgenarodowy.pl/aktualnosci/6801,bilety-na-eurovolley-poland-2017

 

UWAGA zamknięcie Saskiej Kępy:

„W związku z ceremonią i meczem otwarcia Lotto Eurovolley Poland 2017, w dniu 24.08.2017r. na PGE Narodowym, od godziny 16:00 do 20:00 wyłączony zostanie z ruchu indywidualnego, za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych, obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: Al. Księcia Józefa Poniatowskiego, Al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, Al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński.”

 

UWAGA utrudnienia w parkowaniu:

„Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że w czwartek, 24 sierpnia w związku z wydarzeniem LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 teren parkingu P+R Warszawa Stadion oraz tereny przylegle strefy A i B decyzją operatora PGE Narodowy będą płatne przez cały dzień.”