Select Page

15/10/2017 (niedziela), 13:00, Teatr Powszechny:

Muzyka pod blokiem #PragaPłd.

Muzyka pod blokiem to projekt zainicjowany przez Artura Theodora Lewandowskiego i Białołęcki Ośrodek Kultury finansowany z Funduszu Animacji Kultury w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

Celem projektu jest przybliżenie domorosłym wokalistom realiów pracy w studio nagraniowym. Chcemy przełamywać barierę dzielącą poczucie znikomych, domowych możliwości a profesjonalną pracą nad własną muzyką. W dni spotkań z „Muzyką pod blokiem” będzie można pracować nad swoim rapem i śpiewem indywidualnie z doświadczonymi instruktorami. Każdemu uczestnikowi chcemy dać okazję próby nagrania pod ich okiem utworu w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję studio plenerowym gdzie realizacją wokali zajmie się zawodowy realizator dźwięku.

Oprócz tego planujemy spotkania z gośćmi, artystami dla których praca w studio to codzienność. Goście opowiedzą o swoich doświadczeniach i udzielą cennych rad uczestnikom. Wywiady prowadzone będą przez wprawioną dziennikarkę, jednak będzie możliwość zadawania im pytań i zderzania swoich wizji ze studyjną rzeczywistością.

Program:

13:00-17:00 – otwarte plenerowe studio nagrań.
– Możliwość bezpłatnych nagrań dla uczestników – czas na nagranie zależny od ilości uczestników. Na miejscu możliwość zasięgnięcia bezpłatnych indywidualnych porad od instruktorów rapu oraz śpiewu/emisji głosu.
Realizator: Jakub Bryndal (Sounds Of Street studio)
Instruktorzy śpiewu/rapu: Angelika Irauth / Marcin Toczek

Od 13:00 – Spotkania /Wywiady z gośćmi prowadzone przez Maggy Moroz:
*13:15 – Nerwus
*14:30 – Kuba Jurzyk
*15:45 – Solar
17:00 – Koniec wydarzenia