Select Page

04 & 05/11/2017 (sobota & niedziela), od 17:00 (w sobotę), PGE Narodowy:

SNOW EXPO 2017 i Biegówkowy Narodowy.

Już 4 – 5 listopada przed stadionem PGE Narodowy odbędzie się wydarzenie jakiego nie widziała jeszcze Warszawa! Jedenaście tirów wyprodukowanego na miejscu śniegu, trasa biegówkowa, bezpłatne testy sprzętu, lekcje z instruktorami, strefa dzieci – to tylko część z atrakcji przewidzianych podczas projektu „BIEGÓWKOWY NARODOWY”.

To wszystko przed wejściem VIP na stadion PGE Narodowy podczas dwóch dni drugiej edycji SNOW EXPO 2017.

Podczas tegorocznej edycji „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy”, odbędzie się pierwsze w historii wydarzenie dla osób zainteresowanych narciarstwem biegowym na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.
Projekt „Biegówkowy Narodowy” jest imprezą otwartą i całkowicie bezpłatną. Na uczestników czekać będzie specjalnie przygotowana wypożyczalnia kompletów biegowych – narty, kije, buty, w której specjaliści pomogą dobrać sprzęt w zależności od stopnia zaawansowania.
Do dyspozycji uczestników będzie również wykwalifikowana kadra szkoleniowa (trenerzy PZN, byli zawodnicy, instruktorzy), a także strzelnica laserowa (biathlon).
Organizatorzy zadbają także o specjalną oprawę wydarzenia – m.in. widowiskowe zawody mistrzów w biegu na 100 metrów. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili już polscy biathloniści – Krystyna i Grzegorz Guzik, Anna Mąka oraz biegacze narciarscy – Jan Antolec i Maciej Staręga.
Powstanie również specjalnie przygotowana strefa dzieci, w której najmłodsi adepci narciarstwa biegowego będą mogli stawić swoje pierwsze kroki na nartach. Organizatorom, zależy na pokazaniu opiekunom i rodzicom odrębną formę spędzania wolnego czasu ich pociech na świeżym powietrzu w okresie zimowym.