Select Page

10/11/2017 (niedziela), 20:45, PGE Narodowy:

mecz Polska – Urugwaj .

Reprezentacja po awansie na mundial w Rosji zmierzy się towarzysko z Urugwajem i Meksykiem. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Warszawie, na PGE Narodowym 10 listopada.
Polska z Urugwajem zagra na PGE Narodowym. Data jest szczególna. Biało-czerwoni grają 10 listopada, dzień przed świętem narodowym. Mimo, że jest to spotkanie towarzyskie, po spektakularnym awansie na mundial w Rosji całe rzesze fanów chcą zobaczyć Lewandowskiego, Grosickiego i spółkę „na żywo”.

Mecz rozpocznie się 10 listopada o godz. 20.45. Będzie transmitowany w telewizji, ale większość kibiców chciałaby zobaczyć go „na żywo”. Pierwszeństwo będą mieli posiadacze Karty Kibica.

Sprzedaż biletów na mecz Polska – Urugwaj ruszy wkrótce:
– (dla posiadaczy Kart Kibice) rozpocznie się 18 października
– otwarta sprzedaż wystartuje 24 października.
Wejściówki kosztują od 100 do 200 zł.
Można będzie je nabyć przez serwis kupbilet.pl.

WAŻNE – darmowa komunikacja miejska dla kibiców:

Jak informuje Miejskie Centrum Kontaktu:

Kibice, jeśli wybieracie się na PGE Narodowy na mecz Polska – Urugwaj, to pamiętajcie, że od godz. 6.00 w dniu meczu (10.11) do godz. 1.00 w dniu następnym (11.11), podróżujecie bezpłatnie komunikacją miejską na podstawie:

biletów na mecz,
biletów-zaproszeń na mecz,
akredytacji PZPN,

w granicach pierwszej strefy biletowej.”

Kibice, jeśli wybieracie się na PGE Narodowy na mecz Polska – Urugwaj, to pamiętajcie, że od godz. 6.00 w dniu meczu…

Opublikowany przez Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115 na 9 listopada 2017

UWAGA zamknięcie Saskiej Kępy:

W dniu 10.11.2017r. na PGE Narodowym, od godziny 18:00 do 20:45, zostanie wyłączony z ruchu indywidualnego, z wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych, obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: Al. Księcia Józefa Poniatowskiego, Al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, Al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński.
UWAGA: Uwzględniono postulaty mieszkańców polegające na dopuszczeniu wjazdu autobusów ZTM (tylko autobusów ZTM) w ul. Francuską z Ronda Waszyngtona. Otwarto także ulicę Francuską na wyjazd, dla wszystkich z zamkniętego obszaru.

W związku z meczem Polska – Urugwaj

W dniu 10.11.2017r. na PGE Narodowym, od godziny 18:00 do 20:45, zostanie wyłą…

Opublikowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy na 8 listopada 2017

UWAGA, nieczynny P&R:

„W związku z meczem reprezentacji Polski w piłkę nożną, w dniu 10.11.2017r. parking P+R Warszawa Stadion decyzją operatora PGE Narodowy będzie nieczynny.”