Select Page

02/12/2017 (sobota), PGE Narodowy:

rusza jubileuszowa 5. edycja Zimowego Narodowego!

„2 grudnia rusza jubileuszowa 5. edycja Zimowego Narodowego. Na płytę PGE Narodowego powróci Zimowe Miasteczko, lodowiska, górka lodowa i wiele innych atrakcji. Dodatkowo dla wszystkich miłośników rolek i deskorolek, powstanie kryty skatepark na parkingu podziemnym PGE Narodowego.

W tym roku na Zimowy Narodowy powrócą stałe atrakcje, a wśród nich m.in. lodowiska, górka lodowa, curling, bumper cars, skatepark. Będzie też mnóstwo akcji specjalnych i imprez towarzyszących, a to wszystko z okazji 5 urodzin Zimowego Narodowego. Tegoroczną nowością będzie kształt Zimowego Miasteczka, który z pewnością zaskoczy stałych bywalców lodowisk na PGE Narodowym. Będą atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Na wszystkich gości Zimowego Narodowego i Skateparku czeka sporo atrakcji i dodatkowych eventów. Organizatorzy zachęcają do śledzenia oficjalnego profilu Zimowego Narodowego w serwisie Facebook, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące projektu. Zimowy Narodowy potrwa od 2 grudnia do początku marca.