Select Page

19/01/2018 (piątek), 19:00, PROM Kultury Saska Kępa:

Harmonijkowy atak! Koncert zespołu Harpcore.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/109346843195110/.

Bluesowa supergrupa? Byłoby to pewnie dobre określenie dla fenomenu Harmonijkowego Ataku, gdyby nie fakt, że wyobraźnia muzyczna członków zespołu dawno wyłamała się z ram czystego bluesa. To, co dzięki nim otrzymujemy, to wybuchowy międzygatunkowy koktajl, w którym liczy się finezja, wirtuozeria, a przede wszystkim – dobra zabawa. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, iż w skład grupy wchodzi ścisła ekstraklasa polskiego blues-rocka.

Kwartet harmonijkarzy – Tomek Kamiński, Michał Kielak, Bartek Łęczycki i Łukasz Wiśniewski – to weterani, o których wirtuozowskich umiejętnościach wiedzą od dawna wszyscy zainteresowani.

Towarzyszą im dwaj najlepsi wybitni gitarzyści – Jacek Jaguś i Piotr Grząślewicz, a także atomowa sekcja rytmiczna w składzie Andrzej Stagraczyński – bas i Adam Partyka – bębny.

Zarówno zespół jak i poczególni muzycy byli wielokrotnie nagradzani i wybierani na czołowe pozycje dorocznej ankiety kwartalnika „Twój Blues”, koncertowali na estradach Polski oraz zapraszani byli kilkakrotnie na koncerty zagraniczne.

/ bilety 25 zł /