ZNAJDŹ NA KĘPIE (kategorie):

03/02/2018 (sobota), 11:00, Stół Powszechny:

Bliskość w Ruchu/Zajęcia dla Dzieci i Rodziców.

Wydarzenie FB:  https://www.facebook.com/events/138947960132105/

Bliskość w ruchu to doświadczanie ruchu i bliskości w zabawie.

Rodzice i dzieci będą mieli szansę na rozwinięcie dzięki temu nowej formy komunikacji. Dzieci zwiększą swoje umiejętności motoryczne i pewność siebie, a ich rodzice ufność wobec siebie i swoich dzieci. Spotkania to nauka świadomego i kontrolowanego ruchu, który jest dla dzieci punktem wyjścia do świadomego radzenia sobie z emocjami również w kontaktach społecznych.

Poza wszystkim to świetny czas na kontakt z równieśnikami, zabawę i budowanie nowych relacji.

Będziemy biegać, skakać, turlać się, latać i upadać, śmiać się i rozwijać spontaniczność, a wszystko to przyprawione oczywiście wyśmienitą zabawą i sporą dawką pozytywnej energii.
Dorosłe obowiązki zostawimy przed drzwiami. Najważniejsza jest nasza OBECNOŚĆ. Naszą podstawową zasadą będzie brak przymusu i konieczności wyrobienia się w jakimś standardzie.

* Potrzebne będą wygodny strój i butelka wody.
Pojedyncze wejście 30zl (para rodzic i dziecko) płatne na miejscu.

Zapisy: katarzyna.sz.burzynska@gmail.com

Prowadząca Katarzyna Burzyńska.
psycholog, performerka. Praktykuje różne techniki taneczne i improwizację, wykorzystując je w pracy z kolektywem artystycznym SzurSure. Eksploruje ruch jako alternatywną formę komunikacji i narzędzie wykorzystywane w rozwoju. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywa od wielu lat. Począwszy od lekcji tańca przez zajęcia arteterapii i bajkoterapii na oddziale onkologicznym po pracę w przedszkolu, gdzie wspierała terapeutycznie dzieci z zaburzeniami rozwoju i trudnymi zachowaniami. Na co dzień rozbudza ducha tańca wśród dzieci na warszawskiej Pradze.

%d bloggers like this: