Select Page

17/02/2018 (sobota), 19:00, PROM Kultury Saska Kępa:

Praski Wieczorek Artystyczny XIX – w teatrze / PROM Kultury.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/717435538462979/.

„17 lutego, w sobotę, na Saską Kępę powróci Praski Wieczorek Artystyczny – PraWA. Pierszy Wieczorek 2018 roku odbędzie się w PROM Kultury Saska Kępa, po raz pierwszy w sali teatralnej! Co tym razem zaprezentują nam nasi zdolni debiutujący artyści?

Praski Wieczorek Artystyczny to interdyscyplinarne wydarzenie artystyczne, które ma na celu aktywizację, wsparcie i zaprezentowanie obiecujących artystów z różnych dziedzin sztuki. Spotkamy się w przyjaznej atmosferze, żeby posłuchać muzyki, opowiadań, wierszy, monodramów czy stand-upów. Koniec z pisaniem do szuflady, czas pokazać, co „w głowie piszczy”. Każdy wykonawca ma do dyspozycji 10 minut, aby zaczarować publiczność.

Wieczorek powstał z myślą o „młodych, zdolnych”, którzy szukają okazji do pokazania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców. Na naszej scenie zobaczycie zarówno doświadczonych artystów, jak i utalentowanych debiutantów. Zacieramy granice pomiędzy publicznością, a artystami tworząc unikalną, ciepłą atmosferę, gdzie wzajemny szacunek i zaangażowanie stają się nicią porozumienia. Kawiarni pod Pikadorem niestety już nie ma, więc szukamy alternatywnych rozwiązań… Miejscem naszego spotkania będzie, jak zawsze, PraWA strona Wisły.

Spotkania prowadzi Olandra, muzyk i literaturoznawczyni, rudowłosa piosenko-pisarka, wielbicielka sztuk wielu.

Bilety: 10 zł

CHCESZ WYSTĄPIĆ? NAPISZ prywatną wiadomość do https://www.facebook.com/praskiwieczorek/! Każda osoba występująca ma 10 minut na zaprezentowanie swojego talentu:) Materiał autorski mile widziany.
Dla wykonawców – wstęp wolny!”