Select Page

26/05/2018 (sobota), PGE Narodowy:

Boxing Night 14 – Narodowa Gala Boksu.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/2021324251520863/.

„Narodowa Gala Boksu” na PGE Narodowym. Gołota i Bowe powspominają w ringu legendarne walki. Będzie to pierwsza gala bokserska na tym obiekcie.

Gala odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Zmianę rywala Najmana wymusiły pozaringowe sprawy związane z Binkowskim. Pięściarz już wcześniej zapewniał, że w sytuacji gdy jego zapowiadany rywal nie będzie mógł stanąć do walki, zostanie zastąpiony innym bokserem.
Występ w Warszawie będzie dla leworęcznego Łotysza pierwszą walką po ponad dwóch latach. Dla porównania, Najman nie wychodził do ringu od ponad czterech lat.
Ogłoszono także przeciwniczkę mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej Ewy Piątkowskiej (10-1, 4 KO). Rywalką Polki będzie Szwedka Maria Lindberg (16-3-2, 9 KO), która w przeszłości dwukrotnie walczyła o mistrzowskie pasy.
Walką wieczoru Narodowej Gali Boksu będzie pojedynek dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej: Mariusza Wacha oraz Erica Moliny. Swoje pojedynki stoczą także m.in. Artur Szpilka oraz Izo Ugonoh.

źródło: https://www.polskieradio.pl/43/279/Artykul/2102150,Narodowa-Gala-Boksu-Najman-i-Piatkowska-poznali-rywali-Binkowski-nie-zawalczy-na-PGE-Narodowym

UWAGA, zamknięcie Saskiej Kępy:

W piątek, 25 maja od godz. 18.00 na PGE Narodowym odbędzie się impreza pięściarska Boxing Night 14. Narodowa Gala Boksu. Ograniczony będzie wjazd na Saską Kępę.

W godz.  16.00 – 20.00 wyłączony z ruchu indywidualnego, za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych, będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Dopuszczony będzie przejazd wiaduktem ul. Saskiej i ul. Brazylijską do al. Stanów Zjednoczonych.

Po zakończeniu imprezy, w przypadku gdy duża grupa kibiców będzie chciała wracać do centrum pieszo, policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu Mostu Józefa Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy Rondem gen. Ch. de Gaulle’a a Rondem J. Waszyngtona.