Select Page

09-10/06/2018 (sobota & niedziela), 11:00 – 14:00, Ogród Powszechny:

Tańcząc w Ogrodzie vol.1 – Radość w Ruchu.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/435158483595003/.

„TAŃCZĄC W OGRODZIE / RADOŚĆ W RUCHU
9 i 10 czerwca, godz. 11.00-14.00 / Ogród Powszechny

Na zajęciach tanecznych w Ogrodzie Powszechnym będzie można spróbować swoich sił w różnych rodzajach tańca i pracy z ciałem – od improwizacji zadaniowej, przez animal flow, czy taniec z wachlarzami po elementy sztuki walk. Tańcząc w Ogrodzie będzie przestrzenią zarówno dla osób tańczących, jak i tych, które chcą zacząć swoją przygodę z tańcem. Będziemy pracować nad świadomością ciała, ruchem indywidualnym i grupowym, koordynacją, poczuciem przestrzeni. Zajęcia będą zarówno pobudzać nasze ciało, jak i rozwijać wyobraźnię i zwiększać kreatywność.

Zaczynamy w czerwcu dwudniowym weekendowym warsztatem z Aleksandrą Bożek-Muszyńską, po czym kontynuujemy w lipcowe i wrześniowe piątkowe wieczory (w lipcu zajęcia z Katarzyną Stefanowicz, we wrześniu z Łukaszem Wójcickim).

Warsztaty taneczne w Ogrodzie Powszechnym otwarte są dla wszystkich, dla których ruch to radość, satysfakcja i energia.

Podczas warsztatów nie będziemy uczyli się kroków, ale skupimy na ruchu indywidualnym każdego uczestnika. W centrum naszego zainteresowania postawimy ciało. Wsłuchamy w jego wewnętrzny rytm, spróbujemy różnych sposobów poruszania się i uwolnimy radość, która w nim drzemie.

Będziemy pracować na tzw. improwizacji zadaniowej. Proponowane zadania będą zarówno angażujące fizycznie, jak i pobudzające wyobraźnię i kreatywność uczestników.

Prosimy o zabranie na zajęcia wygodnego, niekrępującego ruchów stroju oraz wody.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, zgłoszenia przyjmujemy na adres: duszynska.magda@gmail.com

O prowadzącej:

Aleksandra Bożek-Muszyńska – instruktorka tańca współczesnego, tancerka, performerka, choreografka, trenerka biznesu i filolożka. Uczestniczka wielu warsztatów i coachingów ruchowych. Od kilku lat prowadzi regularne zajęcia z tańca współczesnego i improwizacji, gimnastykę dla seniorów oraz tworzy autorskie choreografie i jest aktywna na polskiej scenie tańca i performance’u. Zdobywczyni wielu nagród w konkursach choreograficznych i tanecznych – jej prace były prezentowane m.in. w Berlinie, Budapeszcie, Krakowie, Warszawie i Wiedniu. W swojej pracy fascynuje się zarówno tym co niewerbalne, jak i werbalne.

Projekt Ogród Powszechny jest współfinansowany przez Biuro Kultury m.st. Warszawa.”