Select Page

17/06/2018 (niedziela), 14:00 – 18:00, PGE Narodowy:
The Color Run™ Shine Tour.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/422189034862183/

„THE COLOR RUN wraca do Stolicy!
Po wspaniałym przyjęciu, jakie nam zgotowaliście nam w ubiegłych latach, 17 czerwca wracamy na Błonia PGE Narodowego by pokolorować Was barwami tęczy! W tym roku THE COLOR RUN™, czyli NAJSZCZĘŚLIWSZE 5 KM NA ŚWIECIE odbędzie się pod szyldem SHINE Tour ☺

Nie dość, że ogarnie Was chmura naszego wspaniałego proszku, będziecie mieli też okazję skosztować naszej nowej kolor stacji –Let’s Shine Together!

Rejestracja rusza 21 lutego:

The Color Run jest dla wszystkich, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Po części biegowej czekać na Was będzie strefa finiszu ze świetną muzyką, jeszcze lepszymi prowadzącymi, konkursami i kosmiczną mieszanką kolorów! Zapraszajcie więc rodzinę, przyjaciół, znajomych… im nas więcej, tym moc pozytywnej energii będzie silniejsza! ☺

Zapowiada się naprawdę świetna zabawa!
Let’s Shine together! :)”

Data: 17 czerwca 2018 roku, godz. 14.00-18.00
Organizator: ONE LIFE Sp. z o.o.
Bilety: www.thecolorrun.pl
Miejsce wydarzenia: błonia PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: od strony ulic Targowej, Zamoyskiego, Zielenieckiej
Więcej informacji: www.thecolorrun.pl

UTRUDNIENIA KOMUNIKACYJNE:

W niedzielę, 17 czerwca w godz. 14.00 – 18.00 w rejonie PGE Narodowego odbędzie się impreza biegowa The Color Run.

Festiwal „The Color Run” będzie odbywał się na błoniach PGE Narodowego. Biegacze wystartują o godz. 14.00 (druga fala o godz. 16.00) i przebiegną na trasie prowadzącej jezdniami na błoniach – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie – Sokola – wokół PGE Narodowego i chodnikiem wzdłuż al. Zielenieckiej.

Zamknięta dla samochodów będzie wschodnia jezdnia ul. Wybrzeże Szczecińskie na odcinku od ul. R. Siwca do ul. Zamoście. Ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się na drugiej jezdni. Natomiast wzdłuż PGE Narodowego jezdnia będzie zwężona o jeden pas ruchu. Ponadto, wyłączone z ruchu będą jezdnie na terenie błoni stadionu oraz ulice: R. Siwca, Sokola (od ul. Wybrzeże Szczecińskie do ul. Zamoście) i jezdnia ul. Zamoście w kierunku Starej Pragi (od ul. Wybrzeże Szczecińskie do ul. Sokolej).

Zamknięte będą również chodniki i drogi dla rowerów na łącznicy z al. J. Poniatowskiego na ul. Wybrzeże Szczecińskie, wzdłuż południowej jezdni ul. Zamoście oraz chodnik wzdłuż ul. Wybrzeże Szczecińskie po stronie PGE Narodowego i wzdłuż al. Zielenieckiej.