Select Page

08/07/2018 (niedziela), 18:00, PROM Kultury Saska Kępa:

Insta Show – Magdalena Przybysz / Agata Życzkowska / hoteloko.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/206252003346520/.

„INSTA SHOW
Wydarzenie taneczne, w którym biorą udział młodzi performerzy wybrani do projektu podczas castingu. Instagram jest pretekstem do opowiedzenia o młodym pokoleniu poprzez ruch i story telling. Premiera realizowana w ramach Programu Koprodukcji Centrum Sztuki Tańca w Warszawie.

Koncepcja i choreografia: Magdalena Przybysz
Reżyseria: Agata Życzkowska
Wykonanie: Zuzanna Gałka, Kseniia Gluskina, Jakub Hardecki, Oliwier Kasica, Malwina Polańska, Hanna Snochowska, Karina Szutko
Koprodukcja: Fundacja Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ / HOTELOKO movement makers / PROM Kultury Saska Kępa / Centrum Sztuki Tańca w Warszawie
Partnerzy: PROM Kultury Saska Kępa / Dom Kultury Kadr / Fundacja Artystyczna PERFORM

Miejsce – PROM Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23
Rezerwacja zaproszeń – biuro@centrumsztukitanca.eu

„Insta Show” to kolejny projekt choreografki Magdaleny Przybysz według jej koncepcji we współpracy z reżyserką Agatą Życzkowską. Tym razem pragnie ona skupić się głównie na młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym i zaprosić do spektaklu młodych tancerzy w wieku 13-16, wybranych do projektu w drodze castingu. Wraz z Agatą Życzkowską, założycielką HOTELOKO movement makers, która będzie odpowiedzialna za reżyserię i dramaturgię spektaklu, twórczynie spektaklu pragną zachęcić młodych performerów do tego, aby swoim głosem opowiedzieli o tożsamości nastolatków. Punktem wyjścia do rozmów i poszukiwań materiału ruchowego ma być temat treści zamieszczanych przez młodzież na jednym z internetowych narzędzi społecznościowych, Instagramie, które jest niezwykle popularnym medium wśród młodego pokolenia.
To, co jest esencją tego projektu, to fakt, że twórczynie „Insta Show” planują zrealizować performans dla młodzieży, w którym pragną oddać wypowiedź młodym performerom. W ten sposób chcą wydobyć autentyczność i artystyczną szczerość przekazu.

Wstęp wolny.”