Select Page

28 & 29/07/2018 (sobota & niedziela), 12:00 – 18:00, MOSiR Poranki i Wieczory:

Flower Weekend – targi mody nad Wisłą.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1877145385912625/.

„W dniach 28-29.07 w warszawskiej restauracji MOSiR odbędzie się wyjątkowe, dedykowane kobietom wydarzenie pod hasłem: Flower Weekend. W trakcie jego trwania odbędą się targi mody, podczas których swoje produkty zaprezentują starannie wyselekcjonowane polskie marki i młodzi projektanci. Całość uzupełni stacja kwiatowa z ręcznie robionymi wiankami i bransoletkami. Organizatorami wydarzenia są MOSiR oraz wypożyczalnia sukienek Love The Dress.

Flower Weekend to wydarzenie, które ma na celu zgromadzić nad Wisłą jak najwięcej warszawianek. Znajdą tam one przygotowane specjalnie dla nich cztery strefy: relaksu, zakupów, kwiatową oraz z jedzeniem i piciem.

W strefie zakupów swoje produkty zaprezentują wyselekcjonowane polskie marki i młodzi projektanci. Będzie można kupić nie tylko ubrania, ale także biżuterię, kosmetyki czy przedmioty do domu. I oczywiście kwiaty! Flower Weekend nie może obejść się też bez stacji kwiatowej, na której będą ręcznie przygotowywane wianki i bransoletki ze świeżych roślin.

Po zakupach będzie można udać się do strefy z jedzeniem i piciem, o którą zadba MOSiR. W okresie letnim restauracja zamienia się w miejską dżunglę, gdzie kolacji towarzyszy widok na drzewa, śpiew ptaków i szum Wisły. Tam też znajdą się leżaki, na których będzie można odpocząć lub w końcu spędzić czas tylko z przyjaciółkami!

Flower Weekend odbędzie 28-29.07 w godzinach 12:00-18:00, miejsce: MOSiR Wybrzeże Szczecińskie 1.


Chcesz by Twoja marka wzięła udział w wydarzeniu? Napisz do nas: justyna.skwierczynska@fashionvalley.pl”