Select Page

11/08/2018 (sobota), PGE Narodowy:

koncert Eda Seheeran-a na PGE Narodowym.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1369929209743252/

To będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2018 roku. Ed Sheeran na jedynym koncercie w Polsce. Odnoszący spektakularne sukcesy wokalista wystąpi 11 i 12 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Artysta na żywo będzie promować swój najnowszy album „Divide”.

11 i 12 sierpnia na PGE Narodowym odbędą się długo wyczekiwane koncerty Eda Sheerana. Jeśli wybieracie się na te wydarzenia, koniecznie zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami.

HARMONOGRAM:
16:00 – wejście na PGE Narodowy
18:00 – BeMy
18:30 – Jamie Lewson
19:30 – Anne-Marie
20:30 – Ed Sheeran

Organizator zastrzega sobie, że podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Prosimy fanów uczestniczących w koncercie o wcześniejsze przybycie na teren imprezy, w celu usprawnienia wchodzenia i wychodzenia z obiektu koncertowego.

WEJŚCIA:
Do dyspozycji fanów są bramy wejściowe nr 2, 3, 4, 10 oraz 11. Polecamy wybór bramy, która została wskazana na bilecie.

BILETY:
Oba koncerty zostały wyprzedane. Organizator zachęca do jak najwcześniejszego przybycia na wydarzenie. Bilety na koncert są imienne i będą weryfikowane z dokumentem tożsamości ze zdjęciem (akceptowalne dokumenty to dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna lub studencka). Dane osobowe na bilecie można było zmienić do 27 lipca. Osoby niepełnoletnie muszą mieć ze sobą oświadczenie od opiekuna, dotyczące uczestnika imprezy. Oświadczenia znajdują się tutaj:

KONCERT 11 SIEPRNIA – POBIERZ
KONCERT 12 SIERPNIA – POBIERZ

PARKING:
Dla fanów dostępny jest parking na błoniach PGE Narodowego, czynny w godzinach 07:00-23:00. Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że wolne miejsca postojowe będą jeszcze dostępne (wjazdówki do nabycia w sklepie internetowym: www.sklep.pgenarodowy.pl). Wjazd na parking na błoniach od strony ulic Sokolej, Zamoyskiego i Targowej. W przypadku dostępności wolnych miejsc w dniu imprezy, możliwe będzie także zakupienie biletów postojowych przy wjeździe na parking. W takiej sytuacji prosimy o zachowanie biletów aż do momentu opuszczenia parkingu.

Zachęcamy także do korzystania z usług komunikacji miejskiej, w pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra oraz stacja kolejowa Warszawa Stadion, istnieje również możliwość dogodnego dojazdu tramwajami oraz autobusami do ronda Waszyngtona. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej www.ztm.waw.pl.

WYŁĄCZENIA ULIC:
Ulica Siwca wyłączona z ruchu kołowego w dniu 11 i 12 sierpnia

PRZEDMIOTY ZABRONIONE (ZAKAZ WNOSZENIA):

UWAGA: zamknięcie Saskiej Kępy:

W sobotę i niedzielę, 11 i 12 sierpnia od godz. 20.30 koncerty na PGE Narodowym zagra Ed Sheeran. Ograniczony będzie wjazd na Saską Kępę.

W godz. 16.00 – 20.30 wyłączony z ruchu indywidualnego, za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych, będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Dopuszczony będzie przejazd wiaduktem ul. Saskiej i ul. Brazylijską do al. Stanów Zjednoczonych.

Po zakończeniu imprezy, w przypadku gdy duża grupa widzów będzie chciała wracać do centrum pieszo, policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu Mostu Józefa Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy rondem gen. Ch. de Gaulle’a a rondem J. Waszyngtona.