Select Page

05/09/2018 (środa), 19:00, PROM Kultury Saska Kępa:

Colours of sadness – wystawa malarstwa Krzyśka Logińskiego.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1847896721969622/.

„COLOURS OF SADNESS – Wystawa malarstwa Krzyśka Logińskiego – wernisaż: 5 września, godz. 19:00

Wystawa „Colours of Sadness” to prezentacja malarstwa Krzysztofa Logińskiego. Autor swoją twórczość poświęca przede wszystkim portretom, które zawsze go najbardziej interesowały i ujmowały. Prace prezentowane na wystawie to próba oddania emocji. Smutne, nostalgiczne, czy też tęskniące oblicza kobiet, ukazane w kontrastującej i energetycznej kolorystyce są kontynuacją dotychczasowych serii prac artysty. Zacieki, zachlapania, kontrast – forma i stylistyka prac nawiązuje do graffiti i street artu, z których autor czerpie najwięcej inspiracji. Wystawa odbędzie się w ramach Warsaw By Art 2018.

Bio artysty:
Wychowanek blokowisk warszawskiej Pragi Południe, absolwent Wydziału Sztuki na kierunku Architektura wnętrz, któremu od zawsze były bliskie wszelkie treści wizualne. Towarzyszką początków jego artystycznej drogi stała się polska scena graffiti.
Artysta, dla którego ważniejsza od fabuły filmu jest kompozycja kadru czy scenografia. Interesuje się wszystkim co miłe dla oka – od piękna natury, przez architekturę, design, grafikę, typografię, po szeroko rozumiany street art, graffiti, malarstwo tradycyjne, nowoczesne czy szablonowe. Jako projektant wnętrz skupia się przede wszystkim na walorach wizualnych i dekoracyjnych swoich prac.

Wstęp wolny.

Wystawa: 5 września – 4 października 2018
PROM KULTURY SASKA KĘPA, ul. Brukselska 23″