Select Page

15/09/2018 (sobota), PGE narodowy:

Narodowy dzień Sportu na PGE Narodowym.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/222723794994047/

„Przed nami VI edycja Narodowy Dzień Sportu. To ogólnopolska inicjatywa dla placówek i klubów sportowych w całym kraju. Bez względu na dyscyplinę tego dnia chcemy zaprosić setki tysięcy polaków do udziału w wielu wydarzeniach sportowych.

Już 15 września zapraszamy wszystkich fanów sportu i dobrej zabawy na sportowo-rodzinny Piknik organizowany w ramach Narodowego Dnia Sportu przez Fundację Zwalcz Nudę!

Najgorętszym miejscem w Polsce 15 września będzie Warszawa i Błonia PGE Narodowego. Atmosfera zabawy pochłonie każdego: dziadka, babcię, tatę, mamę, młodzież i dzieci – każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie. Zwłaszcza, że Fundacja Zwalcz Nudę wraz z Partnerami przygotuje również ogromną strefę rodzinną- Warszawski Piknik Rodzinny!. Od 14-16 września będziecie mogli również skorzystać z bezpłatnych animacji i atrakcji rodzinnych w całej Warszawie!

W ramach obchodów Narodowego Dnia Sportu Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na grę miejską:

Kapitan Warszawa pragnie zabrać Was w podróż do świata nieustraszonych Galów!
Wszystkich fanów Asteriksa i Obeliksa oraz ich niezwykłych przygód, serdecznie zapraszamy na rodzinną grę miejską, która odbędzie się 15 września na błoniach PGE Narodowego w godzinach 12:30 do 15:30.

„Wzywamy do pomocy wszystkich, którym nie są obojętne losy uczuciowego Romantiksa! Wrażliwy Gal oddał swoje serce pięknej Greczynce, która nieszczęśliwie została już przyrzeczona rzymskiemu Brutusowi. Miłość wybranki zdobyć może jedynie zwycięzca olimpijskich zawodów, budząc powszechny szacunek i zachwyt.
Romantiks, wraz z pomocą Asteriksa i Obeliksa, rozpoczął intensywne przygotowania, aby stanąć do rywalizacji w jak najlepszej formie! Niestety, bez dodatkowego wsparcia nie jest w stanie osiągnąć wszechstronnych umiejętności, które zagwarantują mu zwycięstwo!
Kapitan Warszawa zobowiązał się zatem do zbudowania sztabu trenerskiego i poszukuje śmiałków, którzy podejmą sportowe wyzwanie i pomogą osiągnąć sukces cierpiącemu z miłości Galowi!”

Gra odbywa się na terenie pikniku w Ramach Narodowego Dnia Sportu i Warszawskich Dni Rodzinnych. Zapraszamy na setkę animacji, program na stronach: http://www.warszawskiednirodzinne.pl/ i http://narodowydziensportu.pl/

Zapraszamy do udziału w utrzymanej w sportowym duchu, emocjonującej grze miejskiej!
Czas  i miejsce gry: 12:30- 15.30, Błonia PGE Narodowego
Zapisy: https://bit.ly/2wxWhAe