Select Page

28/10/2018 (niedziela), 10:30, Park Skaryszewski:

  1. Mikrowyprawa nad Wisłę: dzikie oblicze Parku Skaryszewskiego.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1920909577987146/

Zarząd Zieleni i Fundacja Dzieci w naturę zapraszają rodziny i małych odkrywców natury na DRUGĄ z cyklu Mikrowyprawę nad Wisłę – eksplorację dzikiej przyrody w wielkim mieście.
Wspólnie odkryjemy dziką stronę w środku Warszawy, czyli w Parku Skaryszewskim i zejdziemy z uczęszczanych ścieżek. Czyli dużo radości, swobodnej zabawy, próchnojady, martwe drewno, błoto i owady, trochę wiedzy i przyrodniczych ciekawostek.
A przede wszystkim wspólne bycie w przyrodzie miasta i jej bezpośrednie doświadczanie, w którym będziemy Wam towarzyszyć i odkrywać jej niezwykłości.
Nasze mikrowyprawy to też solidna dawka witaminy „N”, której tak bardzo potrzebujemy teraz dla zdrowia naszego i dzieci.
Aha, o tej porze roku nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania – i tego się trzymamy 😀 #zielonaniedziela

Dzieci wrócą nie tylko zachwycone, ale także z odpowiednią dawką tlenu – tak potrzebnego dla naszego mózgu, wypoczęte przed całym tygodniem, wybiegane.
Po zakończeniu spaceru przez Fundację Dzieci w Naturę, będzie zdrowy, ekologiczny mini poczęstunek na łące dla uczestników, czyli promocja zdrowego żywienia.

Zapraszamy wszystkich (nie tylko rodziny z dziećmi)!
Dobrze być przygotowanym na swobodną zabawę dzieciaków – tzn. zaopatrzyć się w kalosze i strój na przebranie 🙂

Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy – mamy ograniczoną ilość – BRAK MIEJSC, LISTA PEŁNA – ZAPRASZAMY NA LISTĘ REZERWOWĄ I NA KOLEJNE MIKROWYPRAWY!

Organizatorem cyklu Mikrowypraw nad Wisłę jest Zarząd Zieleni m.st. Warszawy i fundacja Dzieci w Naturę.