Select Page

24 & 25/11/2018 (sobota & niedziela), PGE Narodowy:

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Wydarzenie FB: … TBA.

„Ostatnia szansa w tym roku dla poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie lub dom.

Spotykamy się na PGE Narodowym, w ostatni weekend listopada, na finałowej w tym roku edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. W tym sezonie to ostatnia szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z kompleksową ofertą czołowych deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami i pośredników finansowych proponujących korzystne kredyty. Na odwiedzających czeka wiele ciekawych promocji oraz rabatów, istnieje możliwość zakupu nieruchomości na specjalnych, korzystnych warunkach.

Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z pośrednikami kredytowymi, otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, lub co należy zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych.

Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i należyte możliwości finansowe. W targowej Strefie Porad można korzystać z bezpłatnej porady konsultantów. Punkty doradcze świadczą porady z zakresu: finansowania zakupu nieruchomości, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, remontu i budowy domu, architektury, projektowania i stylizacji wnętrz.

Data i godziny wydarzenia: 24 listopada 2018 roku,  godz. 10:00 
do 25 listopada 2018 roku,  godz. 17:00
Organizator: Murator EXPO sp. z o.o.
Bilety: Wstęp wolny
Miejsce wydarzenia: Galeria
Wejście na wydarzenie: Bramy nr 1, 2, 10 ,11.
Więcej informacji: www.targimieszkaniowe.pl